Yardım Magisk Zygisk aktif olmuyor

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
img_20220410_223223-jpg.165529

burada ki kurulumu tamamlamadan zygisk aktif olmaz bu kurulumu tamamlaman gerekiyor
Hocam kurulumu tamamliyorum yeniden baslatip magiske girdigimde tekrar kurulum ekrani geliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kurulumu tamamliyorum yeniden baslatip magiske girdigimde tekrar kurulum ekrani geliyor
Yani modul kurulmuyor isin asli v23 surumunde boyle bir sorun yok magisk hide calisiyor

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Boot dosyasını v24 ile yamalayip kurmayı denediniz mi hocam?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hayir hocam nasil yapicaz bilgi verirmisinz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bugjeagar kullandığım için bu yöntemi hatta pyload dumper kullanarak çıkarıyorum boot img dosyasını mobilde 😅

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Aynı sorun bende de oluyor sık sık zygisk'i kapatıp yeniden başlatıyorum ve tekrardan açıyorum zygiski bu sefer, sonra tekrar yeniden başlatıyorum düzeliyor. Çözümü nedir acaba? her seferinde yeniden başlatmaktan usandım artık:D

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bugjeagar kullandığım için bu yöntemi hatta pyload dumper kullanarak çıkarıyorum boot img dosyasını mobilde 😅
Hocam bu yontemi deneyecegim yalniz evimde olmadigim.icin hafta sonu ancak soylede bisey var yedek cihazim var budjeagar ise yariyormu hocam 🙂

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam bu yontemi deneyecegim yalniz evimde olmadigim.icin hafta sonu ancak soylede bisey var yedek cihazim var budjeagar ise yariyormu hocam 🙂
Yarar hocam kullanmasını bilin Yeter ki tek sıkıntısı xaomi alt yapı cihazlarda boot kilidi açmaz diğer herşeyi yapar

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
ben her seferinde rom kurunca 24.1 kullaniyorum ve bana gore en satibli ve banka uygulamam aktiv caliwiyor ve magisk 24 ve sonra cikan tum magiks surumleri 1 tek apk uzerinden kuruluyor yani en son.zip yapip yamaliyorsun ve twrp ve ya her neyse kuruyorsin telefon acildikdna sonra ( bazen gec acila biliyor telas yapmadan beklemek gerek ) sonra dosya yoneticiden girib .apk yapip kuruyorsun bu kadar basit yapa bilene tabi

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Yarar hocam kullanmasını bilin Yeter ki tek sıkıntısı xaomi alt yapı cihazlarda boot kilidi açmaz diğer herşeyi yapar
Hocam bootoader sıkıntı degilde fasboot rom yuklense iyi olurdu 😁

ben her seferinde rom kurunca 24.1 kullaniyorum ve bana gore en satibli ve banka uygulamam aktiv caliwiyor ve magisk 24 ve sonra cikan tum magiks surumleri 1 tek apk uzerinden kuruluyor yani en son.zip yapip yamaliyorsun ve twrp ve ya her neyse kuruyorsin telefon acildikdna sonra ( bazen gec acila biliyor telas yapmadan beklemek gerek ) sonra dosya yoneticiden girib .apk yapip kuruyorsun bu kadar basit yapa bilene tabi
Hocam benim basima geldi zip olarak yukledim 3 5 dk bekledim bootloopa dustu diye cihazi 4 5 kez format data yapip actim

Üst Alt