Yardım Magisk Zygisk aktif olmuyor

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Herkese selamlar magiski 23.0 dan 24.3 guncelleyip ek kurulumu kurdum yeniden baslattigimda tekrar surekli ek kurulum ekrani geliyor zygisk aktif olmuyor magisk ayarlarinda gozukmuyor degerli hocalarimin yardimlarini bekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20220410_223223.jpg
    IMG_20220410_223223.jpg
    177,9 KB · Görüntüleme: 296

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
twrp den son sürüm magiski kendin flashlamayı dene

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
twrp den son sürüm magiski kendin flashlamayı dene
Daha once magiski zip olarak twrpden kurmayi denedigimde yukleme guncelleme esnasinda bootloopa dustu cihaz 3 4 kez format data yaparak cihazi actip acaba biseyi eksikmi yapiyorum

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Üstteki modül kurulu değil.
Kurulu olan modül v23 sana 24.x lazım
Güncelle yazan kısmı seçip doğrudan kurulumu seçin işlemler bitince yeniden başlat yapın sorununuz çözülmüş olacak
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Üstteki modül kurulu değil.
Kurulu olan modül v23 sana 24.x lazım
Güncelle yazan kısmı seçip doğrudan kurulumu seçin işlemler bitince yeniden başlat yapın sorununuz çözülmüş olacak
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam modulu kuruyorum yeniden baslattigimda tekrar modul kurulum ekrani geliyor

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam modulu kuruyorum yeniden baslattigimda tekrar modul kurulum ekrani geliyor
Modülü kuramadıginiz için hata veriyor şöyle yapın v23 normal apk olarak kaldırın magisk 24 son sürüm indirin modül kısmıni kurup yeniden başlatın

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Modülü kuramadıginiz için hata veriyor şöyle yapın v23 normal apk olarak kaldırın magisk 24 son sürüm indirin modül kısmıni kurup yeniden başlatın
Hocam dediklerinizi yaptim degisen bisey olmadi v23 surumune gectim bir sknti yok suanlik magisk hide kullanicaz mejburen ilginiz icin size ve diger arkadaslara tesekkur ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam dediklerinizi yaptim degisen bisey olmadi v23 surumune gectim bir sknti yok suanlik magisk hide kullanicaz mejburen ilginiz icin size ve diger arkadaslara tesekkur ediyorum
Hocam bu arada bisey daha sorcam bootloop sorunun onune gecmek icin twrpden boot yedegi alsak botloopa dustugunde geri yuklesek cihaz acilirmi yada nasil bir yontem izlemeliyiz

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Herkese selamlar magiski 23.0 dan 24.3 guncelleyip ek kurulumu kurdum yeniden baslattigimda tekrar surekli ek kurulum ekrani geliyor zygisk aktif olmuyor magisk ayarlarinda gozukmuyor degerli hocalarimin yardimlarini bekliyorum
Magisk kurulmamış ki Zygisk aktif olsun kurulum yapıldıktan sonra aktif edebilirsiniz, önce twrp de magisk zipi kurun cihazı açın ve resimdede görülen kurulumu tamamlayın

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Magisk kurulmamış ki Zygisk aktif olsun kurulum yapıldıktan sonra aktif edebilirsiniz, önce twrp de magisk zipi kurun cihazı açın ve resimdede görülen kurulumu tamamlayın
Hocam o sekilde daha once yaptigimda cihazim bootlopa dustu bende forumdan otomatik rootlu twrp aracini yukledim sonra magiski guncelledim dogrudan kurulum.deyip modulude yukledim root erisimi var ama zygiski bir turlu aktif edemedim

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Hocam o sekilde daha once yaptigimda cihazim bootlopa dustu bende forumdan otomatik rootlu twrp aracini yukledim sonra magiski guncelledim dogrudan kurulum.deyip modulude yukledim root erisimi var ama zygiski bir turlu aktif edemedim
img_20220410_223223-jpg.165529

burada ki kurulumu tamamlamadan zygisk aktif olmaz bu kurulumu tamamlaman gerekiyor

Üst Alt