Çözüldü Magisk sildim ne yapmalıyım

alioztorun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Öztorun
Cihazım
Resmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Kararlı 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar telefonum Redmi Note 8. Telefonuma IMEI attırdım telefonum rootlandı. Telefonu açtığımda magisk uygulaması vardı. Ne işe yaradığını bilmediğim için sildim. Bir problem olur mu. Ya da ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz. Google Playden indirip yüklemem yeterli olur mu. Anlayacağım şekilde biri açıklayabilir mi.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar telefonum Redmi Note 8. Telefonuma IMEI attırdım telefonum rootlandı. Telefonu açtığımda magisk uygulaması vardı. Ne işe yaradığını bilmediğim için sildim. Bir problem olur mu. Ya da ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz. Google Playden indirip yüklemem yeterli olur mu. Anlayacağım şekilde biri açıklayabilir mi.
TWRP üzerinden Magisk i tekrar yükleyebilirsiniz hocam. Aşağıdaki konuyu baz alabilirsiniz.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Uygulmayı silmeniz Magisk'i silmez. Apk yi yeniden yüklemeniz yerli olacaktır. Play Store da bulaöazsınız uygulamayı.

Ekli dosyalar

• MagiskManager-v7.5.1.apk
    2 MB · Görüntüleme: 38
  • MagiskManager-v7.4.0.apk
    2 MB · Görüntüleme: 3
Oyla:

samet5112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
Mi Not 11
Konular
0
Bende oldukça merak ediyordum ve root işlemini nasıl kaldıracağımı bilmiyordum kaldırmaya çalıştım ama yapamadım sonra bu siteyle karşılaştım herşeyi detaylı bir şekilde anlatmış sizinde işinizi görebilir.

Oyla:

heisenberg.8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Redminote10pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Uygulmayı silmeniz Magisk'i silmez. Apk yi yeniden yüklemeniz yerli olacaktır. Play Store da bulaöazsınız uygulamayı.
Magisk var telefonda ama uygulamaya hiçbi şekilde giremiyorum silip geri yüklesem sorun olurmu

Oyla:

excytioum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tamerlan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Magisk var telefonda ama uygulamaya hiçbi şekilde giremiyorum silip geri yüklesem sorun olurmu
orjinal sitesinden (yani github'dan) apk'yi indirebilirsiniz. diger sorunlariniz varsa elimden gelen yardimi yapabilirim.

Oyla:

heisenberg.8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Redminote10pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
orjinal sitesinden (yani github'dan) apk'yi indirebilirsiniz. diger sorunlariniz varsa elimden gelen yardimi yapabilirim.
indirdim şimdi kurulu olanı silip bunu kursam herhangi bir problem yaşarmıyım? root var bide aldığımdan beridir var uygulama ilk zamanlarda pek takmıyordum ama karşıma root problemleri çıkmaya başladı araştırma yaptığımda magiskten çözüleceğini öğrendim girmeye çalıştım herhangi bir tepki alamadım anlamadığım içinde silmek istemedim bu siteyi buldum sağolun yardımcı oldunuz sizde teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt