Çözüldü Magisk SafetyNet kontrolünü geçebilen varmı

baykep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
poco f2 pro
Konular
3
Onaylama başarısız diyor. Costum rom da magisk hide yi aktif edince onaylıyordu. MIUI 12.5 eu rom kurdum onaylanıyor. Miumi rom'ların hiçbirisinde onaylamıyor sanırım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-12-00-07-49-647_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2021-01-12-00-07-49-647_com.topjohnwu.magisk.jpg
    176,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2021-01-12-00-07-35-129_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2021-01-12-00-07-35-129_com.topjohnwu.magisk.jpg
    307,2 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Onaylama başarısız diyor. Costum rom da magisk gide yi aktif edince onaylıyordu. MIUI 12.5 eu rom kurdum onaylanıyor. Miumi rom'ların hiçbirisinde onaylamıyor sanırım.
Aynı cihazda OneOS miui 12 android 11 kullanıyorum bendede geçmiyor

Oyla:

baykep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
poco f2 pro
Konular
3
çözümü var dediler ama bulamadım.

Oyla:

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
Onaylama başarısız diyor. Costum rom da magisk hide yi aktif edince onaylıyordu. MIUI 12.5 eu rom kurdum onaylanıyor. Miumi rom'ların hiçbirisinde onaylamıyor sanırım.

1. Magisk girin. İndir kısmından MagiskHide Props Config modülünü indirin ve yeniden başlata basın.
2. Telefon yeniden başlayıp açılınca Google Play Store girip Terminal Emülatör adlı uygulamayı indirin.
" "
3. İndirdiğiniz Terminal Emülatör'e girin. "su" yazıp root izni verin. "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın.
4. Seçenekler gelecek. İlk önce "1" yazın enterlayın. > Sonra "f" yazın enterlayın.
> Markalar gelecek Redmi yazan rakamı yazın enterlayın. > Onaylıyor musunuz diyor "y" yazıp enterlayın.
> Yeniden başlatmak istiyor musunuz diyor "n" yazı enterlayın. > Son olarak "e" yazıp enterlayın ana sayfaya dönmüş olacak. 1. seçenek de Active yazacak.
5. "$" işareti gelirse "su" direk "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın. Seçenekler gelecek. İlk önce "2" yazın enterlayın.
> Sonra "y" yazın enterlayın. > Yeniden başlatmak istiyor musunuz diye soracak "y" yazın enterlayın.
Cihazınız yeniden başlayacak. Ve işlem bitti hayırlı olsun.

Oyla:

Enesim880

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
6
Hocam video linki bırakıyorum izleyip yapabilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
1. Magisk girin. İndir kısmından MagiskHide Props Config modülünü indirin ve yeniden başlata basın.
2. Telefon yeniden başlayıp açılınca Google Play Store girip Terminal Emülatör adlı uygulamayı indirin.
" "
3. İndirdiğiniz Terminal Emülatör'e girin. "su" yazıp root izni verin. "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın.
4. Seçenekler gelecek. İlk önce "1" yazın enterlayın. > Sonra "f" yazın enterlayın.
> Markalar gelecek Redmi yazan rakamı yazın enterlayın. > Onaylıyor musunuz diyor "y" yazıp enterlayın.
> Yeniden başlatmak istiyor musunuz diyor "n" yazı enterlayın. > Son olarak "e" yazıp enterlayın ana sayfaya dönmüş olacak. 1. seçenek de Active yazacak.
5. "$" işareti gelirse "su" direk "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın. Seçenekler gelecek. İlk önce "2" yazın enterlayın.
> Sonra "y" yazın enterlayın. > Yeniden başlatmak istiyor musunuz diye soracak "y" yazın enterlayın.
Bunu yaptıktan sonra genellikle parmak izin özelliği bozuluyor ve düzeltilemediğini görmüştüm yabancı forumlarda

Oyla:

baykep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
poco f2 pro
Konular
3
" "
Hocam 4. maddede yanlışlık yaptım. yeniden başlatmak istiyormusun deyince n(hayır yaptım. sonraki ekranı devam etmeden kapattım. Şimdi yeniden terminal programını başlatıyorum ve aynı şeyleri yapıyorum ama aynı yere gelince n yazıp enter ladığımda bir önceki ekrana dönyor ve cihaz seçmem isteniyor. devam edince aynı şeyler oluyor. yeniden başlat dediğimde işlemin gerçekleşmediğini görüyorum.

Oyla:

baykep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
poco f2 pro
Konular
3
magisk kaldırdım yeniden kurdum terminalden işlemleri yeniden yaptım şimdi SafetyNet doğruluyor. ES File Manager Pro programını kullanıyorum. Root gezgini seçeneğini aktif ettiğimde root izni alınamadı işlem geçici olarak durduruldu gibi bir mesaj alıyorum. Dolayısiyle root dizinine erişim sağlıyamıyorum. Bundan önce crdroid rom kurmuştum orada bu hatayı almıyordum. Bu hata magisk manager ile değil sanırım başka ayarlardan izinlerden değiştirmem gereken bir yermi var acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu yaptıktan sonra genellikle parmak izin özelliği bozuluyor ve düzeltilemediğini görmüştüm yabancı forumlarda
Parmak izi özelliğini kullanmıyorum. Denedim çalışıyor. Sorun yok

Son düzenleme:
Oyla:

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
Parmak izi özelliğide sorunsuz çalışıyor Kardeşim herhangi bir sorun yok

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Tek geçerli ve basit yol cihazı BASIC tanımla kullanmak.

Oyla:
Üst Alt