Çözüldü Magisk SafetyNet kontrolünü geçebilen varmı

baykep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
poco f2 pro
Konular
3
Onaylama başarısız diyor. Costum rom da magisk hide yi aktif edince onaylıyordu. MIUI 12.5 eu rom kurdum onaylanıyor. Miumi rom'ların hiçbirisinde onaylamıyor sanırım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-12-00-07-49-647_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2021-01-12-00-07-49-647_com.topjohnwu.magisk.jpg
    176,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2021-01-12-00-07-35-129_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2021-01-12-00-07-35-129_com.topjohnwu.magisk.jpg
    307,2 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Android 10 ve 11 Magisk modülü ekledim magiskten flaşlayın tmmdır

Ekli dosyalar

• safetynet-fix-v1.0.2-Android10.zip
    187,2 KB · Görüntüleme: 10
  • safetynet-fix-v1.0.2_A11.zip
    192,8 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:
S

skyman

Guest
Yeni eu rom bağlantısını bırakıyorum orada SafetyNet konusu çözülmüş

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

rynkar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
32
1. Magisk girin. İndir kısmından MagiskHide Props Config modülünü indirin ve yeniden başlata basın.
2. Telefon yeniden başlayıp açılınca Google Play Store girip Terminal Emülatör adlı uygulamayı indirin.
" "
3. İndirdiğiniz Terminal Emülatör'e girin. "su" yazıp root izni verin. "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın.
4. Seçenekler gelecek. İlk önce "1" yazın enterlayın. > Sonra "f" yazın enterlayın.
> Markalar gelecek Redmi yazan rakamı yazın enterlayın. > Onaylıyor musunuz diyor "y" yazıp enterlayın.
> Yeniden başlatmak istiyor musunuz diyor "n" yazı enterlayın. > Son olarak "e" yazıp enterlayın ana sayfaya dönmüş olacak. 1. seçenek de Active yazacak.
5. "$" işareti gelirse "su" direk "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın. Seçenekler gelecek. İlk önce "2" yazın enterlayın.
> Sonra "y" yazın enterlayın. > Yeniden başlatmak istiyor musunuz diye soracak "y" yazın enterlayın.
Cihazınız yeniden başlayacak. Ve işlem bitti hayırlı olsun.
hocam 5. adımda 2 seçeneğinde device simulation seçeneği çıkıyor bende , force basic... seçeneği yok. sebebi nedir

Oyla:

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Bu safetynet meselesi nedir. Safetynet neişe yarar çok mu gerekli bilgi verebilecek var mı acaba? Teşekkürler şimdiden.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

rynkar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
32
Android 10 ve 11 Magisk modülü ekledim magiskten flaşlayın tmmdır
Android 10 işe yaradı. Teşekkür ederim

Bu safetynet meselesi nedir. Safetynet neişe yarar çok mu gerekli bilgi verebilecek var mı acaba? Teşekkürler şimdiden.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Android 10 işe yaradı. Teşekkür ederim

Rica ederim Hocam

Oyla:

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
1. Magisk girin. İndir kısmından MagiskHide Props Config modülünü indirin ve yeniden başlata basın.
2. Telefon yeniden başlayıp açılınca Google Play Store girip Terminal Emülatör adlı uygulamayı indirin.
" "
3. İndirdiğiniz Terminal Emülatör'e girin. "su" yazıp root izni verin. "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın.
4. Seçenekler gelecek. İlk önce "1" yazın enterlayın. > Sonra "f" yazın enterlayın.
> Markalar gelecek Redmi yazan rakamı yazın enterlayın. > Onaylıyor musunuz diyor "y" yazıp enterlayın.
> Yeniden başlatmak istiyor musunuz diyor "n" yazı enterlayın. > Son olarak "e" yazıp enterlayın ana sayfaya dönmüş olacak. 1. seçenek de Active yazacak.
5. "$" işareti gelirse "su" direk "#" işareti gelince "props" yazıp enterlayın. Seçenekler gelecek. İlk önce "2" yazın enterlayın.
> Sonra "y" yazın enterlayın. > Yeniden başlatmak istiyor musunuz diye soracak "y" yazın enterlayın.
Cihazınız yeniden başlayacak. Ve işlem bitti hayırlı olsTelefonum mi 10T Pro

" "
Cihazınız yeniden başlayacak. Ve işlem bitti hayırlı olsun.
Hocam bende telefon seçenekleri çıkmıyor. 12.5 sürümünü kullanıyorum. Telefon seçme seçeneğine gelince malesef dediğiniz seçenekler çıkmıyor.

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Onaylama başarısız diyor. Costum rom da magisk hide yi aktif edince onaylıyordu. MIUI 12.5 eu rom kurdum onaylanıyor. Miumi rom'ların hiçbirisinde onaylamıyor sanırım.
Android 11'de benimde bu şekilde ama mesela root yapılmış telefonda oynatmayan pokemon go sorun yapmıyor
Diğer uygulamalarda da sorun yok, basic integrty geçmesi yeterli sanırım

Oyla:
Üst Alt