Mod [Magisk][Q][MIUI11][Mi9t Pro/K20 Pro] Dolby Digital Plus

Birgariban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Aynı etkiyi kulaklıkta da gösteriyor mu? Deneyen dostlar var mı?

Bir de MIUI12 stabil için mevcut mu?

Mi 9t pro MIUI 12 v 12.0.2 Stabil ve magisk 20.4 de Dolby Digital kullanıyorum, açıkcası MIUI 11den daha iyi çalışıyor. Kuracak olan arkadaşlar magisk - modüle - indir bölümünden ilk audio modification indirin kurun restart atmayın sonra yine indir bölümünden ainur narsil'i indirip kurun restart atmayın en son olarak da "1.2_Q-10__Dolby_Digital_Plus_v.7.3-_MMT-Ex" indirip kurun. Sorunsuz çalışıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-01-23-04-20-478_com.dolby.ds1appUI.jpg
    Screenshot_2020-07-01-23-04-20-478_com.dolby.ds1appUI.jpg
    515,3 KB · Görüntüleme: 18

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Mi 9t pro MIUI 12 v 12.0.2 Stabil ve magisk 20.4 de Dolby Digital kullanıyorum, açıkcası MIUI 11den daha iyi çalışıyor. Kuracak olan arkadaşlar magisk - modüle - indir bölümünden ilk audio modification indirin kurun restart atmayın sonra yine indir bölümünden ainur narsil'i indirip kurun restart atmayın en son olarak da "1.2_Q-10__Dolby_Digital_Plus_v.7.3-_MMT-Ex" indirip kurun. Sorunsuz çalışıyor.
Güzel bilgi teşekkür ederiz.

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7

Dediğin şekilde kurdum dostum :) teşekkürler bilgilendirme için ama ainur narsil modülü ne işe yarıyor, diğer kurulumlarda görmemiştim.

Düzenleme: Birkaç saat denemeden sonra viper4android'in dolbyden daha iyi ve daha basit olduğunu farkettim. aynı şekilde kurulum yapıp sadece Dolby yerine viper kurun (magisk üstünde mevcut)

Son düzenleme:

Muhammedeminacikel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
Minote 3
Konular
5
Mi 9t pro MIUI 12 v 12.0.2 Stabil ve magisk 20.4 de Dolby Digital kullanıyorum, açıkcası MIUI 11den daha iyi çalışıyor. Kuracak olan arkadaşlar magisk - modüle - indir bölümünden ilk audio modification indirin kurun restart atmayın sonra yine indir bölümünden ainur narsil'i indirip kurun restart atmayın en son olarak da "1.2_Q-10__Dolby_Digital_Plus_v.7.3-_MMT-Ex" indirip kurun. Sorunsuz

Bahsettiğiniz Dolby DigitalPlus apk bulanadımda verebilir misiniz

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Bu şekilde pixel experience roma kurdum WiFi kendini kapatıyor çözümü varmıdır?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Bu şekilde pixel experience roma kurdum WiFi kendini kapatıyor çözümü varmıdır?
Sorun dolby ile alakalı olmayabilir hocam. Daha önce böyle bir sorun görmemiştim. Magiskten modülleri devre dışı bırakarak cihazı yeniden başlatıp tekrar denermisiniz.

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Sorun dolby ile alakalı olmayabilir hocam. Daha önce böyle bir sorun görmemiştim. Magiskten modülleri devre dışı bırakarak cihazı yeniden başlatıp tekrar denermisiniz.
Sorun modüller ile alakalı hocam kaldırdım düzeldi Aosp romda işe yaramıyor büyük ihtimal

Birgariban

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Dediğin şekilde kurdum dostum :) teşekkürler bilgilendirme için ama ainur narsil modülü ne işe yarıyor, diğer kurulumlarda görmemiştim.

Düzenleme: Birkaç saat denemeden sonra viper4android'in dolbyden daha iyi ve daha basit olduğunu farkettim. aynı şekilde kurulum yapıp sadece Dolby yerine viper kurun (magisk üstünde mevcut)

Ainur narsil modu 9t proların içerisinde bulunan 24bit 192khz destekli dac'ı yüksek performanslı olarak kullanmanıza yarıyor. Böylece dinlediğiniz müziğin içerisindeki yüksek frekanslı (hi-fi) sesleri duymanız için sesi sonuna kadar açmanız gerekmiyor. Ben kullaklık olarak Audiotechnica'nin hi-fi kulaklığını kullanıyorum ve önceki sürüm ve telefonlarıma kıyaslayınca şuan ki performansından gayet memnunum. Viper'ı hiç denemedim o nedenle Dolby ile kıyası konusunda bir yorum yapamayacağım. Custom romda neden wifi'yi kapattığı konusunda da bir fikrim yok.
Dolby:

Üst Alt