Yardım Magisk modüler

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39

gameking

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Vodafone 6
Konular
17
Hocam eu romda güncelleme kaldırılmıyor sizin kullandığınız sürümü atarmısınız
Hocam eu rom kullaniyorum twrpden youtube vanced flahlayin sorunsuz calisiyor .
Sadece guncelleme yapmayin
Guncelleme yapardanizda uygulamardan youtube secim guncellemeri kaldirin deyin sorun cozulur

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
GLTools OpenGL ES Driver öneririm her oyunda grafik ve fps artışına sebep oluyor.
Viper4FX tercih ederim.
Custom Romdaysanız Mi A1 Stock Camera tavsiye ederim.
Dolby Atmos tercih ederim.
Hocam gltools apk mı yoksa magisk modülü m?link varsa alabilirmiyiz?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam çok çok teşekkür ederim bu güzel anlatım için.işim vardı giremedim şimdi girdim hemen deneyeceğim ve sonucu yazacağım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Hocam çok çok teşekkür ederim bu güzel anlatım için.işim vardı giremedim şimdi girdim hemen deneyeceğim ve sonucu yazacağım
Rica ederim hocam. Sonuçları SS ile paylaşsanız memnun olurjm ben s5te ve mi max2de deneme şansı bulabildim sadece.

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Fps update delay kısmı ekranda gösterilen fps'nin ne kadar sürede (ms cinsinden) yenileneceğini ayarlamak için sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Fps update delay kısmı ekranda gösterilen fps'nin ne kadar sürede (ms cinsinden) yenileneceğini ayarlamak için sanırım
Aynen hocam haklsınız ingilizcem ayrı yere gitmiş. Kusrumuz affola.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Rica ederim hocam. Sonuçları SS ile paylaşsanız memnun olurjm ben s5te ve mi max2de deneme şansı bulabildim sadece.
Hocam deli gibi oynadığım slither.io oyunu için düzenleme yaptım,hatta herşeyi harfiyen yaptım.amacım oyunun çözünürlüğünü düşürüp daha yüksek performans sağlamaktı.bütün ayarlamaları yaptıktan sonra ne olur ne olmaz diye cihazı kapatıp açtım.oyuna gireyim dedim oyunu tıkladım ve sanki cihazı kapatmışım gibi açılış ekranı çıktı (android yazısı ve load olan üç nokta) pin istemedi ekran kilidini açtıktan hemen sonra "telefonu bul beklenmeyen bir şekilde kapatıldı" yazısı çıktı.hemen ayarlara girdim ama telefonu bul özelliği açıktı :)birkaç kez daha aynı oyuna girmek istedim ama aynı şey oldu yine.uygulama bence mükemmel bir uygulama ve çatır çatır çalıştığına da eminim,keşke bu tür uygulamalarda türkçe dil desteği olsa da daha bi anlayarak oynasak ayarlarla :)hocam tekrar teşekkür ederim modül tavsiyesi ve anlatım için.uygulamayı deneme yanılma yöntemiyle kullanmaya devam edeceğim.xposed de app settings diye bir modül vardı,o modülle istediğimiz herhangi bir uygulamanın dpi ayarlarını değiştiriyorduk acaba magiskte böyle bir modül varmıdır?

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Hocam deli gibi oynadığım slither.io oyunu için düzenleme yaptım,hatta herşeyi harfiyen yaptım.amacım oyunun çözünürlüğünü düşürüp daha yüksek performans sağlamaktı.bütün ayarlamaları yaptıktan sonra ne olur ne olmaz diye cihazı kapatıp açtım.oyuna gireyim dedim oyunu tıkladım ve sanki cihazı kapatmışım gibi açılış ekranı çıktı (android yazısı ve load olan üç nokta) pin istemedi ekran kilidini açtıktan hemen sonra "telefonu bul beklenmeyen bir şekilde kapatıldı" yazısı çıktı.hemen ayarlara girdim ama telefonu bul özelliği açıktı :)birkaç kez daha aynı oyuna girmek istedim ama aynı şey oldu yine.uygulama bence mükemmel bir uygulama ve çatır çatır çalıştığına da eminim,keşke bu tür uygulamalarda türkçe dil desteği olsa da daha bi anlayarak oynasak ayarlarla :)hocam tekrar teşekkür ederim modül tavsiyesi ve anlatım için.uygulamayı deneme yanılma yöntemiyle kullanmaya devam edeceğim.xposed de app settings diye bir modül vardı,o modülle istediğimiz herhangi bir uygulamanın dpi ayarlarını değiştiriyorduk acaba magiskte böyle bir modül varmıdır?
Dpi ayarları adbden ayarlanabiliyor hocam hem rootlu hem rootsuz cihazlar için de geçerli :)
İsterseniz onu da anlatayım.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Dpi ayarları adbden ayarlanabiliyor hocam hem rootlu hem rootsuz cihazlar için de geçerli :)
İsterseniz onu da anlatayım.
Hocam zahmet vermek istemem.geliştirici seçeneklerinden ve build prop ile olan dpi değişikliği işe yaramıyor uygulama için.ayrıca pc lik bir durum varsa ki pc m de yok :)buarada ekran resmi aldım telefonu bul kısmıyla ilgili :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-26-20-45-43-456_com.google.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_2019-02-26-20-45-43-456_com.google.android.gallery3d.jpg
    167,9 KB · Görüntüleme: 37
Üst Alt