Mod [Magisk]MIUI Debloater v1.2 [Pie/Q]

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Minimal+Notes sürümü Minimal+Notes+MiVideo olarak güncellendi.

O değil de geçen sefer Minimal+Notes paketi için link de koymamışım. Hiç haber vermiyorsunuz arkadaşlar. haha--

Bu sefer unutmadım, merak etmeyin. giggle~~
Üstad şu SS de olduğu hali hangi gruba girer browser da yok

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
haa ben isimden yola çıkarak en az işlem yapılan olarak algılamıştım . O zaman minimal Debloater anlamında en çok uygulama sonlandırılan olarak MİNİMAL seçicez.
En çok uygulamayı Full ve Full+ kaldırıyor hocam. Benin yaptığım 7.paketi kullanmanızı öneririm.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
En çok uygulamayı Full ve Full+ kaldırıyor hocam. Benin yaptığım 7.paketi kullanmanızı öneririm.
kötü haberim var ben Masik 8.2 Lavender de denedim minimal ı ama twrp de dönüp duruyor, olumsuz maalesef sanırım sadece stock romlarda çalışıyor mu diyelim. Yani portlarda genel temizlik yapılmış ondan kalanları da bulamıyor mu nedir anlamadım.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
kötü haberim var ben Masik 8.2 Lavender de denedim minimal ı ama twrp de dönüp duruyor, olumsuz maalesef sanırım sadece stock romlarda çalışıyor mu diyelim. Yani portlarda genel temizlik yapılmış ondan kalanları da bulamıyor mu nedir anlamadım.
Aslında çalışma mantığı çok basit. Normalde bu işlemleri rootsuz şekilde "ADB" kullanarak da yapabiliyorsunuz.
Yani çalışması gerekirdi Masik Rom'da. Belki Masik Rom uygulamaların paket adlarını değiştirmiştir.

Ben EU Stabil Rom'da kullanıyorum. CraweL hocam da Global Stock Rom'da kullanıyor. Şu ana kadar bir sıkıntıya rastlamadık.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada ".zip" dosyasını TWRP'den flashlamak yerine Magisk Manager ile yüklemeyi deneyin.

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
hocam bu şahane birşey :) miroom kullanıyorum deneyip dönüş yapacağım. paylaşım için teşekkürler.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Teşekkürler Hocam paylaşım için, Full ile şık ve minimal oldu.

Üst Alt