Magisk mi Supersu mu ?

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
simdi ben biliyorumki buradan ozelliklerini anlatinca bircok kisi gecmek isteyecek
magisk her telefon ile uyumlu ben stock rom(zenfone max) supersu yuklerken baya sikinti cikardi magisk oyle degil yukle magisk manager flashla magisk.zip i bu kadar
ve gelelim niye magisk kullanmaliyiza hepinizin bildigi gibi supersu yeniden acilista eger bir uygulamaya izin verecekseniz 1 dakika boyunca root konrolde kaliyo mecburen supersuya girip bir daha uygulamaya donecegiz bunda oyke birsey yok bu 1
2.pokemongo oynayanlar bilir root varsa oynayamazsiniz ama bunda rootu istediginiz uygulamalar icin gizleyebilirsiniz
3.dolby athmos bul indir flasha derdi yok gir magske bas downloada sec dolby i bu kadar mi hayir background play youtube, gapps, viperfx, busybox, volte enabler, youtube kalite patch(4k fln), xposed, play service doze(en sevdigim 2 gb ramim var 1.2 si bos :) yani anliyacaginiz herseye tek basina yetiyo
jesinlikler cok kolay cok kullanisli supersu ya elveda

Sent from my Zenfone Max using Tapatalk
ss ler
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
hic bosa aramayin atiyorum dosyalari
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
hic bosa aramayin atiyorum dosyalari

Hocam emeklerinize sağlık birde bunlarin kısaca açıklamasini yapabilirseniz cok faydali olur.

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
Hocam emeklerinize sağlık birde bunlarin kısaca açıklamasini yapabilirseniz cok faydali olur.
tabikide magisk manager.apk kurun zip dosyasini flashlayin wipe cache yapmaya bile gerek yok

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
tabikide magisk manager.apk kurun zip dosyasini flashlayin wipe cache yapmaya bile gerek yok

Hocam sağolun Magisk i kurdum zaten. Benim söylediğim bu modülleri aciklasaniz? Ne ise yaradigina dair.

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Hali hazırda yüklü olan süpersu nasıl kaldıralım. :) Deneyelim bakalım magisk kurup, yada haftalık güncelleme gelince roma o şekildemi yapalım.

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Hali hazırda yüklü olan süpersu nasıl kaldıralım. :) Deneyelim bakalım magisk kurup, yada haftalık güncelleme gelince roma o şekildemi yapalım.
Supersu ayarlarından kaldırabilirsiniz

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Hocam Supersu icine girince, ayarlar kisminda kaldirma secenegi mevcut. Oradan kaldirinca direk cihaz yeniden başlıyor. Sonrasinda Magisk Apk yi kuruyorsunuz. Daha sonra twrp ye gidip Magisk zip dosyasini flashliyorsunuz. (Ben flashlarken hata verdi, bu yüzden rom dosyasini flashladim tekrar, cihazi yeniden baslattim; tekrar twrp ye girdim ve flashlayinca sorun olmadi) Cihazi açtığınızda Rootlu olarak aciliyor. Eger Safety net testindr Cts false yazarsa, burada paylasilan Fix dosyasini da flashladiginizda o da düzeliyor. Miui 9 China Beta tabanli Miui Pro rom 7.10.12 üzerinde denedim.

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Cevaplar için teşekkürler bende miupro 7.11.2 üzerinde deniyorum şimdi. :) Fixi indirdim onuda hata vermesede versede flashlasak daha iyi olmaz mı.?

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
Hocam sağolun Magisk i kurdum zaten. Benim söylediğim bu modülleri aciklasaniz? Ne ise yaradigina dair.
dolby athmos telefonun sesini mukemmel derecede arttiran uygulama
opengapps biliyorsun
youtubedan 4k video izleme patch i
volte patch eger hucresel ayarlarinda vokte ac secenegi yoksa bunu kurunca grliyor
framework kullandim pek hosuma gitmedi niye kullandiklarini belirtirse bu forumdakiler bende belki kullanabilirim kendi reposu var bazi uygulamalari var
viper4 dolby gibi anladigim kadariyla daha prof.
unified hostblock adblocker ama bende calismadi yani uygulamalarda reklem cikiyo hala
magic charging swich eger gercekten ise yariyorsa "denemedim" hani derler ya sarjinizi %20-30 ile %80%90 arasinda kullanirsaniz bataryaniz stabil olur hah bu program ile sarji max %100 degilde %90 max sarj yapabiliyormussunuz anladigim kadariyla
injected youtube background player bunu hmn indir youtube arkaplan izleme ve en guzeli wifi ve hucresel ile hangi kalitede istiyorsan butun videolari o cozunurlukte acar
gmz doze ile batarya optimizasyonda play service yi optimize eder kesinlikle ise yariyor
google asistan enabler android sirisi shazam gibi muzikleri de ayirt edebiliyormus artik
grenify kesinlikle indir hangi uygulamanin bildirimlerini gelmesini gir programdan sec bide uygulamaya tiklayip arkaplanda calismasini engelle fln de "isterseniz ozel bir video hazirlayabilirim" bunu bide gms doze kullan sarjina bide oyle bak
busybox tam olarak bilmiyorum bazi programlar sart kosuyor tek bildigim bu

Üst Alt