Yardım Magisk Kurunca Yeniden Başlama Döngüsü

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Miroom 9.9.6 sürümünü kurdum. Kurduktan sonra magisk kurdum her şey normaldi. Sonra viper dolby jamesin modüllerini kurdum yeniden başlattı ve döngüye girdi twrp üzerinden magiski kaldırınca açılıyor. Magisk kaldırınca modüller kalkmış olmuyor mu çözemedim ama tekrar magisk yüklediğimde yeniden başlama döngüsüne giriyor. Twrpyi güncelledim android 10 olduğu için 3.3.1.42 Sürümüne ama yine aynı magisk kurar kurmaz yeniden başlama döngüsüne giriyor. Bu magiski nasıl kurabilirim telefona?

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
Yok hocam düzelmedi format gerekir mi
Custom rom kullanıyorsan Formata gerek yok aynı rom twrpde yükle devlik intemizle sistem yeniden açılır uygulamaların sılinmış olmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Modül ne alaka dediğimi anlamamışsınız galiba. Magiski komple kaldırıyorum twrpden sonra tekrsr kuruyorum ama telefon açılmadan yeniden başlıyor modülleri kaldırma veya bakma gibi durumum yok anlatamadı sanırım.
Doğru tam anlayamamışım.. altta paylaşılan link teki yöntemleri denedin mi sorunun hallolmadıysa rom u tekrar yükle twrpden temiz kurulum yapmadan

Oyla:

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
Hocam sadece dolby yüklüydü başka hiçbir şey yoktu
Dolby nin uninstal dosyasını bulup twrpden yükle peşinde kullandığın magisk modülünü tekrar yükle bildiğim denedigim yöntemler bunlar olmaz ise tek çare temiz kurulum gibi gözüküyor

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Dolby nin uninstal dosyasını bulup twrpden yükle peşinde kullandığın magisk modülünü tekrar yükle bildiğim denedigim yöntemler bunlar olmaz ise tek çare temiz kurulum gibi gözüküyor
Deneyeyim hocam

Hocam dolby uninstall dosyasını buldum twrpden flashladım sonra telefona restart atıp tekrar twrpye geçip bu sefer magisk uninsatllı flashladım tekrardan sonra yine restart attım twrpden magiski yükledim ancak telefonu açınca dolby yüklü gözüküyor ve magisk de yok uygulamarı aradım yok ve tekrardan kendi kendine restart atmaya başladı :/

Son düzenleme:
Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Arkadaşlar sorunu çözdüm öncelikle modülleri ve magiski sildim sonra magisk 18 sürümünü twrp den flashladım düzeldi .19 sürümünde sıkıntı var galiba

Bu dediklerini yaptım ancak 17.3 yerine 18 indirebilirsiniz ancak geri 19.3e geçmeye çalıştığımda yeniden tekrarlandı.Yani 18 sürümünü kurarsanız magiskin sıkıntı kalkar

Oyla:
Üst Alt