Yardım Magisk Kurunca Yeniden Başlama Döngüsü

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Miroom 9.9.6 sürümünü kurdum. Kurduktan sonra magisk kurdum her şey normaldi. Sonra viper dolby jamesin modüllerini kurdum yeniden başlattı ve döngüye girdi twrp üzerinden magiski kaldırınca açılıyor. Magisk kaldırınca modüller kalkmış olmuyor mu çözemedim ama tekrar magisk yüklediğimde yeniden başlama döngüsüne giriyor. Twrpyi güncelledim android 10 olduğu için 3.3.1.42 Sürümüne ama yine aynı magisk kurar kurmaz yeniden başlama döngüsüne giriyor. Bu magiski nasıl kurabilirim telefona?

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
Android 10 ile yüklediğim modüller uyuşmazlık yaşıyor.. modüllerin açıklamasında hangi android sürümü ile çalıştığı yazar. Uyun olanları yükle ama daha 10 ile uyumlu sürüm bulamassın

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Android 10 ile yüklediğim modüller uyuşmazlık yaşıyor.. modüllerin açıklamasında hangi android sürümü ile çalıştığı yazar. Uyun olanları yükle ama daha 10 ile uyumlu sürüm bulamassın
Hocam ben android 9 kullanıyorum ama böyle neden olabilir?

Oyla:

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
Sistem dizininde birşeyler çakışiyor magisk modülleri indirirken kaldırma dosyalarında indirip öyle deneyin ki sistemmkendinin başlatamadıgında twrp den unistall dosyası ile bootloop durumundan cihazı kurtara bilirsiniz
Viper in farklı modüllerini denemenizi tavsiye ederim

Oyla:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Sistem dizininde birşeyler çakışiyor magisk modülleri indirirken kaldırma dosyalarında indirip öyle deneyin ki sistemmkendinin başlatamadıgında twrp den unistall dosyası ile bootloop durumundan cihazı kurtara bilirsiniz
Viper in farklı modüllerini denemenizi tavsiye ederim
Hocam pek anlayamadım biraz daha açıklayabilirmisiniz nasıl yapacağımı format gerektiriyormu?

Oyla:

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Modül ne alaka dediğimi anlamamışsınız galiba. Magiski komple kaldırıyorum twrpden sonra tekrsr kuruyorum ama telefon açılmadan yeniden başlıyor modülleri kaldırma veya bakma gibi durumum yok anlatamadı sanırım.

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci