Rehber Mağazadaki Temaları Kolayca MTZ Olarak İndirme Rehberi

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhaba arkadaşlar keşfettiğim bir mtz bulma yöntemini sizlerle paylaşıyorum gayet başarılı ve basit bir yöntem.
Diyelimki bir tema buldunuz ancak mağaza üzerinden bunu indiremiyorsunuz veya size mtz olarak lazım temamızın mağaza linkini kopyalıyoruz
http://zhuti.xiaomi.com/detail/a9f32efc-b7de-46d8-88fc-a085e91d96c0

Sonra linkimizde kırmızı olarak işaretlediğim yeri ''mtzfile.pw''olarak değiştirip tarayıcıda açıyoruz ve direk mtz dosyası önümüze çıkıyor temamızın

Veya direk mtzfile.pw sitesine giriyoruz tema mağazası linkini girdiğimiz sitede sol üstteki arama kısmına yapıştırıp aratıyoruz ve tema direk karşımıza çıkıyor

adresine giriş yapıyoruz

1.Adım Yukarıda bulunan arama kısmına indirmek istediğimiz temanın varsa market linki eğer yoksa yapımcı adı veya temamızın tam adını
yazarak arama butonuna basıyoruz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2.Adım Karşımıza temamızın fotoğrafları ve uygun olduğu miui sürümleri çıkıyor, indirmek istediğimiz sürüme tıklıyoruz.

3.Adım Karşımıza bu şekilde bir sayfa çıkıyor "Go" yazan yere tıklıyoruz ve indirme işlemi başlıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
bilgi için teşekkürler

arama kısmına a9f32efc-b7de-46d8-88fc-a085e91d96c0 yapıştırırsanda çıkar

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Bu konudan farklı bir durum mevcut mu hocam?
Konuyu açarken o konuyu görmemiştim arama kısmınada baktım ama konular aynı siteler farklı sadece ve oradaki site şuan aktif değil denedim link ölmüş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsterseniz konuyu silelim hocan detaylı bir şekilde fotoğraflar ile açayım konuyu istersenizde bu şekilde kalsın diğer konudaki sayfalar çalışmıyor zaten artık

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Konuyu açarken o konuyu görmemiştim arama kısmınada baktım ama konular aynı siteler farklı sadece ve oradaki site şuan aktif değil denedim link ölmüş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsterseniz konuyu silelim hocan detaylı bir şekilde fotoğraflar ile açayım konuyu istersenizde bu şekilde kalsın diğer konudaki sayfalar çalışmıyor zaten artık
Hocam bu konu dursun o zaman ama konuya görseller ekleyip daha ayrıntılı anlatım ile tekrar düzenleyelim. İşlemleri yaptıktan sonra tekrar yorum atın bende konuyu ilgili alana taşıyayım :)

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Hocam bu konu dursun o zaman ama konuya görseller ekleyip daha ayrıntılı anlatım ile tekrar düzenleyelim. İşlemleri yaptıktan sonra tekrar yorum atın bende konuyu ilgili alana taşıyayım :)
sadece konu başlığını düzenleyebiliyorum ben buraya mesaj olarak yeni konu gibi düzenliyorum siz değiştirirsiniz yerlerini

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Ottoman hocam taşımışsınız ancak taşırken fotoğraflar bozulmuş bilginiz olsun görünmüyor fotoğraflar

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba arkadaşlar keşfettiğim bir mtz bulma yöntemini sizlerle paylaşıyorum gayet başarılı ve basit bir yöntem.
Diyelimki bir tema buldunuz ancak mağaza üzerinden bunu indiremiyorsunuz veya size mtz olarak lazım temamızın mağaza linkini kopyalıyoruz
http://zhuti.xiaomi.com/detail/a9f32efc-b7de-46d8-88fc-a085e91d96c0

Sonra linkimizde kırmızı olarak işaretlediğim yeri ''mtzfile.pw''olarak değiştirip tarayıcıda açıyoruz ve direk mtz dosyası önümüze çıkıyor temamızın

Veya direk mtzfile.pw sitesine giriyoruz tema mağazası linkini girdiğimiz sitede sol üstteki arama kısmına yapıştırıp aratıyoruz ve tema direk karşımıza çıkıyor

adresine giriş yapıyoruz

1.Adım Yukarıda bulunan arama kısmına indirmek istediğimiz temanın varsa market linki eğer yoksa yapımcı adı veya temamızın tam adını
yazarak arama butonuna basıyoruz.

1.png

2.Adım Karşımıza temamızın fotoğrafları ve uygun olduğu miui sürümleri çıkıyor, indirmek istediğimiz sürüme tıklıyoruz.

2.png

3.Adım Karşımıza bu şekilde bir sayfa çıkıyor "Go" yazan yere tıklıyoruz ve indirme işlemi başlıyor

3.png
Bende mobilde resimler açılmıyor benim gibi olan var mı acaba

Üst Alt