Uygulama MacroDroid - Otomasyon Artık Sizin Elinizde [Yarı Yapay Zeka]

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
poco f2 pro kullanıyorum, kilit ekranında yanlış girilen şifreden sonra fotoğraf çekip bunu mail adresine atmayı bi türlü beceremedim, kamera pop up diye mi acaba
yardım edebilecek var mı

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
yardım edebilecek var mı
Hocam eğer kamera açılmıyorsa kilit ekranında dediğiniz gibidir. Kamera açılıyorsa kamera açılma süresinden dolayı siyah bir fotoğraf çıkıyor olabilir. Yaptığınız makroya kamerayı açtıktan sonra x saniye kadar bekle gibi bir eylem ekleyin önüne veya hazır makroları indirip deneyin.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Hocam eğer kamera açılmıyorsa kilit ekranında dediğiniz gibidir. Kamera açılıyorsa kamera açılma süresinden dolayı siyah bir fotoğraf çıkıyor olabilir. Yaptığınız makroya kamerayı açtıktan sonra x saniye kadar bekle gibi bir eylem ekleyin önüne veya hazır makroları indirip deneyin.
hazır macrolar ingilzce oldugu için tek tek çevirmekle uğraşmadım açıkçası, ama dediğinizi deneyeceğim , olmazsada uğraşmam artık.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Kardes makrodroidin bildirimlerine ful izin vermelisin ve pil optimazyonu kapatmamasini saglamalisin anca kameradan cekiyir
onların hepsini yaptım zaten de benim asıl öğrenmek istediğim ayarı, onu yapamadım

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
onların hepsini yaptım zaten de benim asıl öğrenmek istediğim ayarı, onu yapamadım
Usta zatennben o kilit yanlis girilince ekran fotosu cekiyodu ve ozel bi yazi da yazmistim karistirmayin yasak falan diye de o senin dedigine dosya konumu ekleyecen link yazcan falan belki ben yaparsam sana soylerim ugrasirim

hasanjack504

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
note 7
Konular
1
Redmi noot7 kulllanıyorum cihaz rootlu rom kurulu olgudugu halde mobil veri konum gibi tetiklemeleri kullanamıyorum kök erişimi cihaz veya ADB hack gereklidir diyor ne yapmam gerekiyor saygılar

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Redmi noot7 kulllanıyorum cihaz rootlu rom kurulu olgudugu halde mobil veri konum gibi tetiklemeleri kullanamıyorum kök erişimi cihaz veya ADB hack gereklidir diyor ne yapmam gerekiyor saygılar
Programa yetkı verdın mı kontrol et magısk manager dan

Üst Alt