Rehber LuckyPatcher Uygulaması ve Kullanımı

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
lucky patcher uygulamasından android yamalama kısmına geldiğimde yazılımda odexli core.jar var diye bir uyarı veriyor ve üstte olan iki tane tik işaretlemeyi yapmıyor. magisk kullanarak yap dediğimde ise yine üstte bulunan iki tane tik işaretlenmiyor anlayacağınız android yamalama olıyını gerçekleştiremiyorum. bütün kullanıcı yetkilerini verdim lucky patcher i defalarca silip yükledim sonuç hep aynı yardımcı olursanız sevinirim.
Bu bendeki Mi 10 T cihazda da aynı hatayı veriyor, ancak reklam yaması yada satın alma yaması yaptığınızda çalışıyor. Denediniz mi hiç?

space0020

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
reklam ve satın alma yamasında sorun yok sadece android yamalama çalışmıyor. android yamalayamayınca da moodlu google play yükleme işlemini gerçekleştiremiyorum.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
reklam ve satın alma yamasında sorun yok sadece android yamalama çalışmıyor. android yamalayamayınca da moodlu google play yükleme işlemini gerçekleştiremiyorum.
Bu sorunu kendi cihazımda da henüz çözemedim açıkçası. Araştırıyorum.

ysfaslynch

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Aslan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Teknisyen
Konular
14
Ayrıca sıradan bir uygulamayı sistem klasörüne taşıyabilir, yada sistem uygulaması olarak sıfırdan yükleyebilir, bloatware sistem uygulamalarını silebilir, yüklenmesine izin verilmeyen indirdiğiniz APK dosyalarını yükleyebilirsiniz bu uygulama ile. Apk dosyasının üzerine basılı tutup paylaş seçeneğini seçtikten sonra çıkan ekrandan Lucky Patcher seçip yükleme işlemine geçebilirsiniz. Tüm bunlar için root gereklidir ve Lucky'e root izni verilmelidir.. Kısacası Mükemmel bir uygulama..

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Ayrıca sıradan bir uygulamayı sistem klasörüne taşıyabilir, yada sistem uygulaması olarak sıfırdan yükleyebilir, bloatware sistem uygulamalarını silebilir, yüklenmesine izin verilmeyen indirdiğiniz APK dosyalarını yükleyebilirsiniz bu uygulama ile. Apk dosyasının üzerine basılı tutup paylaş seçeneğini seçtikten sonra çıkan ekrandan Lucky Patcher seçip yükleme işlemine geçebilirsiniz. Tüm bunlar için root gereklidir ve Lucky'e root izni verilmelidir.. Kısacası Mükemmel bir uygulama..
Açıklamalar için teşekkür ederim. Bu dedikleriniz için de sunum hazırlıyorum o yüzden çok detay vermemiştim. En kısa zamanda paylaşım yapacağım.

ysfaslynch

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Aslan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Teknisyen
Konular
14
Açıklamalar için teşekkür ederim. Bu dedikleriniz için de sunum hazırlıyorum o yüzden çok detay vermemiştim. En kısa zamanda paylaşım yapacağım.
Paylaşımınız çok güzel ve yararlı hocam, teşekkürler. 🙏

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
İlk mesaja, Android yamalama kısmında çıkan ''odex' li core jar'' uyarısıyla ilgili bir açıklama ekledim.

space0020

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
android yamala yapamayınca da herhalde modlu google play de yükleyemeceğiz değilmi.

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
Car Parking Multiplayer'da denedim ama çalışmadı. Bu amaçla indirmek isteyen bence denemesin ama bende olmadı diye sizde de olmayacak diye bir kaide yok.

Üst Alt