Yardım Lucky Patcher yama sorunu

bbrq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.2
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Max 3
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar;

Yakın zamanda Xiaomi Mi Max 3 cihazımı rootladım. Lucky Patcher uygulamasının rootlu özelliklerine erişip, uygulamalar üzerinde daha rahat düzenleme yapmak istediğim için modlu Play Store yüklemesi yapmak istedim. Cihaz yükleme yapmak için her başladığında ne Play Store kuruluyor, ne de Lucky Patcher'ın bana tavsiye ettiği gibi androidi yamalayabiliyorum. Yaptığım işlemler root izni olduğu halde başarısız oluyor. Uygulama içi satın alma yamasını aktif olarak kullanmak istiyorum. Ne yapmam gerekli?

Not: Busybox yüklü.

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Burada xiaomi için gerekli ayarlar mevcut
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

murat5plus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
26
Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sorunun miui kaynaklı olacağı hiç aklıma gelmemişti. Şu an sorunsuz çalışıyor çok sağ olun tekrardan. :)
Hocam elinize sağlık şuan güncel olarak mi 11 t pro kullanıyorum. Bu sorunun arayüz kaynaklı olduğunu tahmin ediyordum fakat çözemiyordum halbuki basitmiş çözümü. Sırf bu yüzden android 12 miui 13 sürümden android 11 miui 12.5 e düşürdüm cihazı. Android 12 güncel yazılım olduğu için engelliyor zannediyordum. Bi sorum olucak belki bu sorum için farklı konu açmam gerekiyordur ama sorayım yinede. Pubg mobile için data dosyaları içindeki active.sav dosyasını o dizinden çıkardığımda 0kb oluyor bilginiz var ise lütfen yardım edin yoksa yeni konu açıcam. Tekrar teşekkürler. 😃

Oyla:
Üst Alt