Yardım Lucky Patcher yama sorunu

bbrq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.2
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Max 3
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar;

Yakın zamanda Xiaomi Mi Max 3 cihazımı rootladım. Lucky Patcher uygulamasının rootlu özelliklerine erişip, uygulamalar üzerinde daha rahat düzenleme yapmak istediğim için modlu Play Store yüklemesi yapmak istedim. Cihaz yükleme yapmak için her başladığında ne Play Store kuruluyor, ne de Lucky Patcher'ın bana tavsiye ettiği gibi androidi yamalayabiliyorum. Yaptığım işlemler root izni olduğu halde başarısız oluyor. Uygulama içi satın alma yamasını aktif olarak kullanmak istiyorum. Ne yapmam gerekli?

Not: Busybox yüklü.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Uygulama içi satın alma yaması artık günümüzde çoğu uygulama ve ya oyun internet kullandığı için çalışmıyor. İnternet gerektirmeyen uygulamalar için de( belki şansınıza internet gerektirse bile yamayı uygulayabileceğiniz uygulama vardır deneyebilirsiniz) lucky patcher den istediğiniz uygulamaya tıklayıp uygulama içi ve LVL emulasyonlarına yardımcı yama seçeneğine tıklayıp LVL emülasyonu için yardımcı yama ve uygulama içi emülasyon yardımcı yama(dex birleştirme) seçeneklerini aktif ederek uygula demeniz lazım ortalama 4-5 dk sürüyor sanırım. Ondan sonra geri kalan şansınıza kalmış hocam ama tabiki her uygulamada şansınıza kalmıyor. Çok oyunculu oyunların neredeyse hiç birinde çalışmaz.

Oyla:

bbrq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Uygulama içi satın alma yaması artık günümüzde çoğu uygulama ve ya oyun internet kullandığı için çalışmıyor. İnternet gerektirmeyen uygulamalar için de( belki şansınıza internet gerektirse bile yamayı uygulayabileceğiniz uygulama vardır deneyebilirsiniz) lucky patcher den istediğiniz uygulamaya tıklayıp uygulama içi ve LVL emulasyonlarına yardımcı yama seçeneğine tıklayıp LVL emülasyonu için yardımcı yama ve uygulama içi emülasyon yardımcı yama(dex birleştirme) seçeneklerini aktif ederek uygula demeniz lazım ortalama 4-5 dk sürüyor sanırım. Ondan sonra geri kalan şansınıza kalmış hocam ama tabiki her uygulamada şansınıza kalmıyor. Çok oyunculu oyunların neredeyse hiç birinde çalışmaz.
Telefonum rootlu ve rootlu değilken her ikisindede bahsettiğiniz adımları denedim. Hemde en basit bilinen ve cracklenebilmiş bir çok oyunda dahil olmak üzere bu adımlar işe yaramadı. (Subway Surfers, Hill Climb Racing gibi oyunlarda denedim.) Başıma gelen olay tamamen şundan ibaret; uygulama yamalanıyor başarılı bir şekilde yükleniyor, fakat uygulamayı açtığımda satın alma bölümdeki para değerleri lucky patcherdaki değerlerle değişiyor, (0.06 gibi değerler alıyor.) fiyatlandırma kısmında satın almaya tıkladığımda ise gerekli ödeme için lucky patcher kendi uygulama içi satın alımına göndermeliyken hiçbir şey olmuyor. Bazı uygulamalarda ise hata veriyor. En basit yamalanabilen uygulamayı dahi yamalayamıyor anlayacağınız. Sadece özel yamalar çalışıyor. Biraz araştırdığımda ise karşıma google play uygulamasının modlanmış halinin yüklenmesi gerektiğini buldum. Modlu google play yapılan yamalara yönlendirme sağlayıp uygulama içi satın alımın çalışmasını sağlıyormuş. Bunu yüklemeye kalktığımda ise yine sorunlar yaşıyorum. Telefon yeniden başladığında normal play store olarak çalışmaya devam ediyor. Tüm sorun ayarların uygulanamıyor oluşu anlayacağınız.

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Anlıyorum hocam sizin için hill climb racing oyununu indirip deneyeyim bunlar eski oyunlar olmasına karşılık hala güncelleme alan oyunlar(diye biliyorum) onun için olmuyor olabilir.bu arada modlu google play kullanmıyorum bende ama oyun olmasa da mesela geçenlerde service disabler adlı bir uygulamanın pro versiyonunu lucky patcher sayesinde ücretsiz aldım zaten sadece reklamları kaldırdığını söylüyor bende adaway var ama denemek için yapmıştım. oldu. Deneyeyim hocam ben de ona göre söylerim size

Edit: dediklerimin aynısını yaptım hocam oldu.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[/QUOTE]

Son düzenleme:
Oyla:

bbrq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Anlıyorum hocam sizin için hill climb racing oyununu indirip deneyeyim bunlar eski oyunlar olmasına karşılık hala güncelleme alan oyunlar(diye biliyorum) onun için olmuyor olabilir.bu arada modlu google play kullanmıyorum bende ama oyun olmasa da mesela geçenlerde service disabler adlı bir uygulamanın pro versiyonunu lucky patcher sayesinde ücretsiz aldım zaten sadece reklamları kaldırdığını söylüyor bende adaway var ama denemek için yapmıştım. oldu. Deneyeyim hocam ben de ona göre söylerim size

Edit: dediklerimin aynısını yaptım hocam oldu.
[/QUOTE]

Usta aynı oyun, aynı sürüm, aynı adımlar ama satın almaya dair hiçbir şey olmuyor bende.

Oyla:

alperen81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Vfd 600
Konular
9
miui dan dolayı olabilir LP ye otomatik başlatma izni verin ve kilitleyin(son uyg kısmında olan ve ayarlardan lp için pil tasarrufunu kapatıp deneyin

Oyla:

bbrq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğrenci
Konular
4
miui dan dolayı olabilir LP ye otomatik başlatma izni verin ve kilitleyin(son uyg kısmında olan ve ayarlardan lp için pil tasarrufunu kapatıp deneyin
Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sorunun miui kaynaklı olacağı hiç aklıma gelmemişti. Şu an sorunsuz çalışıyor çok sağ olun tekrardan. :)

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam gerçekten çok teşekkürler hallettim

Oyla:

barisdemirok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
barış
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Merhabalar bende de aynı sorun var dün lkullanıyordum herhangi bir sorun yoktu birden başarısız satış işlemi hatası vermeye başladı ve kullandığım ücretli program da premium dan çıktı birçok kez silip tekrar yükledim ama sorun hala aynı ne yapmam gerekiyor ?

Oyla:
Üst Alt