Rom Lineage os mi6 Official

aziztezcan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz Tezcan
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
29
benim orta tuşum yok çekmece tuşuna basıp boş bir alana basıyordum hiç yokluğunu hissetmiyodum orta tuşun bunda ne yapabilirim
[doublepost=1523274294,1523274279][/doublepost]yoksa başka bir rom önerebilirmisiniz :D

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Enson
[doublepost=1523271350,1523271266][/doublepost]
Yonergede yaziyor. Format data yapmaniz lazim rom ve gapps i yukledikten sonra.
Magiski rom acildiktan sonra yukliceksniz sira şaşarsa açılmaz
Bu rom hakkında değil hocam yazdığım şey, epic rom da oluyor dediğim twrp m de sanırım sıkıntı ama twrp değiştirdiğimdede devam ediyor tahminim tamamen temizleyip tekrar düzgün bir twrp kurduğumda düzelecek
-
aosp olarak da RR denedim oda boot da kalıyor, bunu denemedim özelliği az olduğu için tercih etmem genelde.Rr kullanırım ama denesem de boot da kalır eminim

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Bu rom hakkında değil hocam yazdığım şey, epic rom da oluyor dediğim twrp m de sanırım sıkıntı ama twrp değiştirdiğimdede devam ediyor tahminim tamamen temizleyip tekrar düzgün bir twrp kurduğumda düzelecek
-
aosp olarak da RR denedim oda boot da kalıyor, bunu denemedim özelliği az olduğu için tercih etmem genelde.Rr kullanırım ama denesem de boot da kalır eminim
Hmm blankafin yaptigi ve paylastgm twrp bende hic sorun cikarmadi valla

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Hmm blankafin yaptigi ve paylastgm twrp bende hic sorun cikarmadi valla
Ben geçen gün kilidimi açtım, ve direk son sürüm twrp yi attım sanırım o sorunluydu, romları attığımda hep boot da kalıyordu yada başka hatalar, tamamen cihazı temizledikten sonra anca miuiPro romu atabildim, ama şuan tek o açılıyor başka hiçbir rom olmuyor

Hocam birde ufak bir sorum var, Aosp custom romlarda tema desteği hala mevcut mu? En son 6.0 kullandım onda vardı ama 7.0 da yok gibi görmüştüm bir yerde

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Ben geçen gün kilidimi açtım, ve direk son sürüm twrp yi attım sanırım o sorunluydu, romları attığımda hep boot da kalıyordu yada başka hatalar, tamamen cihazı temizledikten sonra anca miuiPro romu atabildim, ama şuan tek o açılıyor başka hiçbir rom olmuyor

Hocam birde ufak bir sorum var, Aosp custom romlarda tema desteği hala mevcut mu? En son 6.0 kullandım onda vardı ama 7.0 da yok gibi görmüştüm bir yerde
Hmm tema hic kullanmiorm kardeşim ne ne miui nede lineage de

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Oek

Peki tema desteği varmı? Yani temalar yükleyip değiştirip kullanabileceğimiz uygulama romun içinde
Oyle bir uygulama yok rom icinde acik kaynak kodlu oldugu icin cok gormedim oyle birsey aosplarda, cok ama elbet vardir bir yolu yuklemenin temalari

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Oek

Peki tema desteği varmı? Yani temalar yükleyip değiştirip kullanabileceğimiz uygulama romun içinde

LOS da yok ama deneyebilirsin
[doublepost=1523283961,1523283712][/doublepost]

TWRP olarak ben kullanıyorum henüz bir sorun ile karşılaşmadım...

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
benim orta tuşum yok çekmece tuşuna basıp boş bir alana basıyordum hiç yokluğunu hissetmiyodum orta tuşun bunda ne yapabilirim
[doublepost=1523274294,1523274279][/doublepost]yoksa başka bir rom önerebilirmisiniz :D
LineageOS 15.1 ilk açılışta sanal tuşlar aktif etme seçeneği var. Ordan sanal tuş ekleyebilirsiniz.
[doublepost=1523286254][/doublepost]Arkadaşlar ben 15.1 i sorunsuz kullanıyorum fakat sorun twrp tarafında. Twrp ye girdiğimde dosyalar şifreli ve twrp üzerinden cihaza dosya kopyalayamıyorum. Diski şifreli görüyor. Bunu nasıl düzeltirim?

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Deneyen arkadaşlar pil ve dokunmatik konusunda fikirlerini yazabilirler mi? ROM u yüklemek istiyorum ama 3 4 gündür ROM yüklemekten bitap düştüm artık :)
[doublepost=1523286313,1523286277][/doublepost]
LineageOS 15.1 ilk açılışta sanal tuşlar aktif etme seçeneği var. Ordan sanal tuş ekleyebilirsiniz.
[doublepost=1523286254][/doublepost]Arkadaşlar ben 15.1 i sorunsuz kullanıyorum fakat sorun twrp tarafında. Twrp ye girdiğimde dosyalar şifreli ve twrp üzerinden cihaza dosya kopyalayamıyorum. Diski şifreli görüyor. Bunu nasıl düzeltirim?

Format Data yaptın mı? Ayrıca TWRP açılışta kilit istiyorsa koyduğun ekran kilididir...

Üst Alt