Çözüldü Lineage OS 17.1 yüklerken TWRP ekranında kalıyor

• Konbuyu başlatan nokta
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 2K

thefatality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Özelleştirme ile işiniz yoksa ve PE tabanlı rom arıyorsanız en iyi seçenek Paranoid Androidtir. İyi seçim CAF tabanlı stabil romdur.

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
PE e lineage os a göre daha göze hoş geliyor yanlız bazen garip şekilde kasıntı oluyor telefonda fps 5 e düşmüş gibi resetleyinde düzeliyor bazende telefon kendi kendine resetlenmiş oluyor onun dışında akıcı bence lineage os daha stabil çalışıyor dezavantajı yüz kilidi yok malesef onun dışında bir sorun yok birde PE de telefon şarj olurken ısınıyordu... Mİ 9 İLE DENENDİ.
PE'nin official olmaması sebebiyle tereddüt ettim ve yükleyen kişiler her 2 geliştiricinin derlemelerinin problemli olduğunu belirtmişti, o yüzden bugünlük yeterli diye hiç denemedim.

Aradığınızı bulmanıza sevindim hocam (: iyi forumlar.
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Özelleştirme ile işiniz yoksa ve PE tabanlı rom arıyorsanız en iyi seçenek Paranoid Androidtir. İyi seçim CAF tabanlı stabil romdur.
Özelleştirme konusu ilgi çekici, sanıyorum ileride official Android 10 sürümlü Pixel Experience olursa onu da deneyebilirim.

thefatality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
PE'nin official olmaması sebebiyle tereddüt ettim ve yükleyen kişiler her 2 geliştiricinin derlemelerinin problemli olduğunu belirtmişti, o yüzden bugünlük yeterli diye hiç denemedim.

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Özelleştirme konusu ilgi çekici, sanıyorum ileride official Android 10 sürümlü Pixel Experience olursa onu da deneyebilirim.
Pixel experience romu official olarak android 9 ile bitti, umarım Android 11 ile (belki) yeniden gelir.

Üst Alt