Soru LG G5 sizce alınır mı !?

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Değerli forum sakinleri ikinci bir cihaz alıcam fiyatlara bakınca özellik olarak en iyisi bu cihazı buldum ve fiyatlar da 500-700 arası baya uygun ama ne var ki ben lg hiç ama hiç kullanmadım ne dersiniz siz !? kullanan arkadaşlar var mı ? alınabilir mi sizce hala ?

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Hocam cihazı sorgulayın yeşil tik olursa cihaz global demektir.
Bulamadı hocam bende e devletten sorguladım bir de ne göreyim Sony Ericsson t100 !! Sizce ne yapayım bir sorun çıkar mı ? Geri mi versem bilemedim yaa bu yarın kapanmasın ?

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Bulamadı hocam bende e devletten sorguladım bir de ne göreyim Sony Ericsson t100 !! Sizce ne yapayım bir sorun çıkar mı ? Geri mi versem bilemedim yaa bu yarın kapanmasın ?
İmei atılmış garantisiz bir cihaz, ikinci el aldınız anladım kadarıyla ya da sıfır almış olsanız bile çoğu satıcı bu şekilde cihaz satıyor. Aldığınız kişi güvenilirse kapanmaz.

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
İmei atılmış garantisiz bir cihaz, ikinci el aldınız anladım kadarıyla ya da sıfır almış olsanız bile çoğu satıcı bu şekilde cihaz satıyor. Aldığınız kişi güvenilirse kapanmaz.
Yok hocam ben rahatsız oldum iade edicem.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Aynı durumda bende kaldım. Yedek telefon olarak en mantıklı gördüğüm cihazdi. Fakat lg ye asla bulaşmayın. Anakart kesinlikle bootloop olur. Olmayan lg yoktur. Hepsi olur. Ekran da ghost screen kaçınılmazdir. Bataryası çabuk biter. Ama o fiyatta daha iyi cihaz varmı derseniz yok. Ama yine de uygun fiyatlı bir mi5s daha mantıklı olur.

Oyla:
Üst Alt