Soru LG G5 sizce alınır mı !?

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Değerli forum sakinleri ikinci bir cihaz alıcam fiyatlara bakınca özellik olarak en iyisi bu cihazı buldum ve fiyatlar da 500-700 arası baya uygun ama ne var ki ben lg hiç ama hiç kullanmadım ne dersiniz siz !? kullanan arkadaşlar var mı ? alınabilir mi sizce hala ?

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Değerli forum sakinleri ikinci bir cihaz alıcam fiyatlara bakınca özellik olarak en iyisi bu cihazı buldum ve fiyatlar da 500-700 arası baya uygun ama ne var ki ben lg hiç ama hiç kullanmadım ne dersiniz siz !? kullanan arkadaşlar var mı ? alınabilir mi sizce hala ?
Cihaz alınır. Benim sevdiğim bir cihazdır. Lakin hayalet ekran sorunu var. Eğer sizin için sorun olmazsa alın

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Hocam 2. El cihaz düşünür müsünüz?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Ikinci telefonu telefon görüşmesi ve whatsap gibi uygulamalar için alacaksınız fazla bile yeterli hatta islemcisinin halen gideri var performans olarak. LG için diyebileceğim birşey yok çünkü kullanmadım ama forumumuzda kullanlar bu konuya yorum yapabilirler yada diğer forumlari ve alışveriş sitelerindeki ürün yorumlarından yola çıkarak bir izlenim elde edebilirsiniz. Ufak bir önerim de var modüler yapısı sayesinde yedek batarya da temin ederseniz çok daha keyifli hale gelir cihaz.

Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Ben lg g5 kullandim gayet güzel bi telefon şu anki telefonlara göre hala gideri var sadece bataryasi düşük ve üst yorumlarda belirtildiği gibi hayalet ekrana sahip, bataryasi 2400 civarindaydi sosyal medya kullanimi icin guzel ama oyun icin pekte tavsiye etmem pubgye basladiğim siralar işlemcisi bakimindan güzel ama oyunda dakikalar ilerledikce özellikle 20 dakka sora kasmalar donmalar başliyordu telefonun arkasi elimi yakicak derecede isindiğindan ve bataryasi oyundan dolayi hizla düştüğünden yedek bataryali geziyordum :) kamera konusunda beni memnun etti modüler bir cihaz olduğundan bende bir kac parcasi yani hifi özelliği ve kamera kullanimi icin ayri parcalari da vardi özetle hala gideri var oyun dişinda kullanicaksaniz gercekten tavsiye ederim ha bu arada bataryasi memnun etmeye bilir taşinabilir sarj cihazinizi yaninizdan eksik etmeyin :)

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Sabah itibari alırım ozaman , ben şahsen bu forumda ki yorumları daha değerli buluyorum , ayrıca kısa sürede ayrıntılı cevaplar hemen geliyor şahsen bir gün kendi Kral Max imi satarsam yine de bu forumdan ayrılmam. Yorumlar için teşekkürler.

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Kusura bakmayın konuyu hortlattım ama LG 5 yerine dayanamayıp redmi note 5 aldım ne olacak halimiz bilmiyorum :? birde kutuda global yazmıyor ama ayarlardan baktığımda Global 10.3.2 yüklü PIMIXM ?

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Kusura bakmayın konuyu hortlattım ama LG 5 yerine dayanamayıp redmi note 5 aldım ne olacak halimiz bilmiyorum :? birde kutuda global yazmıyor ama ayarlardan baktığımda Global 10.3.2 yüklü PIMIXM ?
Hocam cihazı sorgulayın yeşil tik olursa cihaz global demektir.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Global rom yüklü Çin cihazıdır. Sıkıntı olmaz.

Oyla:
Üst Alt