Diğer Leptop bios güncelleme

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Technopat foruma yazın hocam burası mobil ağırlıkta orada kolay yanıt bulursunuz.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Format icinde bios yazilimlari olurmu hocam ?
Duzelmez ise norton gost ile de yapılabilir
Format içinde bios yazılımları bulunmaz, bios da sorun yok zaten, güncelleme sonrası bilgisayarı yeni olarak görüyor, o yüzden format atın düzelecektir dedim, en garanti yöntem aynı ss ler ile Twitter üzerinden Microsoft yardım ile irtibata geçmek, anında çözüm sunulur.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Format içinde bios yazılımları bulunmaz, bios da sorun yok zaten, güncelleme sonrası bilgisayarı yeni olarak görüyor, o yüzden format atın düzelecektir dedim, en garanti yöntem aynı ss ler ile Twitter üzerinden Microsoft yardım ile irtibata geçmek, anında çözüm sunulur.
Yani yinede bizim dedigimiz gibi olmus güncelleme sonrasi benim dedgm gbi . Oyle görünüyor ama bios diyo hocam bootlop olms
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende ordaki hazırlanıyor yazisindan dedim zaten

Üst Alt