Yardım Kyk wifi

• Konbuyu başlatan emcbobo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 11K

emcbobo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mi9 se
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10.3.9
Telefon Modeli
Mi 9 se
Bootloader Kilidi
Açık
Xiaomi kullanıp kyk da kalan arkadaş var mı wifi konusunda sıkıntı yaşıyorum bağlanmıyor aynı sorunu yaşayan var mı ?

Barbaros19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Huawei P Smart
Konular
7
Önceden kykwifi olan ağ gsbwifi oldu 2.dönem ve düzeldi artık girebiliyorum

Oyla:

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Benim telefon Xiaomi Redmi Note 7 bende 2 aydır kyk wifisine giremiyorum.Telefon sıfır fakat IMEI attık.Normal Wifi'lere giriyor ama kyk wifisine bağlanıp hemen tekrar çıkıyor sürekli çıkıp çıkıp giriyor.Giriş ekranı bazen geliyor gelse bile yazamadan geri gidiyor.Siteden girince de olmuyor hatta konum farklı bir yurt çıkıyor.Bildirim çubuğuna HTML görüntüleyici diye bir şey geliyor.Yardımcım olursnız çok sevinirim.Yoksa telefonu değiştircem.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim telefon Xiaomi Redmi Note 7 bende 2 aydır kyk wifisine giremiyorum.Telefon sıfır fakat IMEI attık.Normal Wifi'lere giriyor ama kyk wifisine bağlanıp hemen tekrar çıkıyor sürekli çıkıp çıkıp giriyor.Giriş ekranı bazen geliyor gelse bile yazamadan geri gidiyor.Siteden girince de olmuyor hatta konum farklı bir yurt çıkıyor.Bildirim çubuğuna HTML görüntüleyici diye bir şey geliyor.Yardımcım olursnız çok sevinirim.Yoksa telefonu değiştircem.
Benimde böyle. Çözümü bilen var mı?

Oyla:
Üst Alt