Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Mi 6 delta garantiliydi. Garantiyle pek işim olmadı ama ucuz olduğu için yine delta olurdu . En azından forumda muhatap bulabiliyoruz .

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykus54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
mi 6
Konular
5
Mİ6 garantili telefonumun DELTA da ekran değişimi oldu 500 tl verdim ve batarya sorunu olduğunuda belirttim. Ekran yapıldı batarya için üç kere servise gitti sonuç: ekran ve arkapak şişti tahminen bataryanın şişmesi kaynaklı siz siz olun deltaya sakın göndermeyin .

tmersin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Lg g3
Konular
7
Bu saatten sonra kvk kesinlikle ne alırım nede öneririm.
tlf numu garantiye gönderdim.
ekran ile panelin birleştiği yerdeki zayıf malzeme çatlak diye bunu değiştirmeden arızayı gideremeyeceklerini söyleyip benden 420 tl üzret talep ettiler.
Ayrıca telefonların tamiratını. Kvk kendisi yapmayıp alakasız yerlere gönderiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekran ile panelin birleştiği yerdeki zayıf malzeme çatlak diye bunu değiştirmeden arızayı gideremeyeceklerini söyleyip benden 420 tl üzret talep ettiler.
Ayrıca telefonların tamiratını. Kvk kendisi yapmayıp alakasız yerlere gönderiyor.

Ku2u

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
A.F.K
Cihazım
A7 2017
Konular
5
Bence Delta en azından adamları muhattap oluyorsun sikayet platformlarında geri dönüş yapılıyor ben redmi note 7 128 gb alıcam ama deltadan almayı düşünüyorum ama istanbul dışı olan arkadaşların kvk yi secmesi normal.Kvk sagolsun kullanıcı hatası demekten baska birsey yaptıgı yok.Bu arada 128 gb Redmi Note 7 Delta garantili nereden alabilirim

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
Kvk En azından daha basarılı bır fırma urunun ne saatte ellerıne gecdıgıne kadar yansıtıyolar guzel bır paylasım olmus basarılarınız devamı dılegı ıle

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Mİ6 garantili telefonumun DELTA da ekran değişimi oldu 500 tl verdim ve batarya sorunu olduğunuda belirttim. Ekran yapıldı batarya için üç kere servise gitti sonuç: ekran ve arkapak şişti tahminen bataryanın şişmesi kaynaklı siz siz olun deltaya sakın göndermeyin .

Bence Delta en azından adamları muhattap oluyorsun sikayet platformlarında geri dönüş yapılıyor ben redmi note 7 128 gb alıcam ama deltadan almayı düşünüyorum ama istanbul dışı olan arkadaşların kvk yi secmesi normal.Kvk sagolsun kullanıcı hatası demekten baska birsey yaptıgı yok.Bu arada 128 gb Redmi Note 7 Delta garantili nereden alabilirim

Madalyanız teslim edildi

Madalyanız teslim edildi

Türkiye'de garanti kapsamı son kullanıcıyı değil satıcıyı korur. KVK ile 3 kere davalık oldum ikisini kazandım(bir hakem heyeti - bir tüketici mahkemesi) biri ise karar aşamasında(tüketici mahkemesi). Delta için bir yorum yapmam yanlış olur lakin internet ortamında bulunan yorumları okumam ilk yorumumu destekler nitelikte.
Delta hakkinda okunanlari görunce elbette ki daha kurumsallaşmiş kvk diyecegim. Ama turkiye sınırlari icerisinde garanti kapsamlari çok dar ,ceşitli kanuna uygun sahtekarliklar ve göremediğimiz alt maddeler oldugu icin garantili urun almak sadece vicdanizimizi rahatlatiyor cebimizi degil.

Madalyanız teslim edildi

Ben zamanında ikisini de kullanandan duyduğum kadarıyla kvk.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Madalyanız teslim edildi

Servis yelpazesi olarak KVK çoğu ilde mevcut
Rom işleriyle uğraşanlar için delta vazgeçilmez bir seçenek bir sonraki cihazım yine ya delta garantili yada garantisiz olacak;)

Madalyanız teslim edildi

Son düzenleme:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Bugüne kadar sahip olduğum telefonları kvk garantisi ile aldım. Hani bana daha işini nilen servis gibi geliyor. Sonuçta yılların firması.

Üst Alt