Haber Kvk garantisi altında aldığımız A1

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
Xiaomi'nin Resmi olarak girdiğini kim söyledi? Şu anda Türkiye'de sadece ithalatçı firmaların getirdiği cihazlar satılmaktadır. Resmi olarak Xiaomi kendisi girse zaten daha ucuz olacak. Bu da pek mümkün görünmüyor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resmi girmediğini yine sadece biz biliyoruz. :) Nasıl bir iş ya ben hala çözemedim. Her aklıma gelince gülüyorum.
Evo olduğu müddetçede xiaomi gireceğini sanmıyorum.

Emni51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emni51
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
Doğruyu söylemek gerekirse Evo yerine sitedeki güvenilir arkadaşlar dan almak daha iyi gibi geliyor bana. Ben alırken site hakkında bilgim yoktu, firma garantili olsun dedim aldım. Ha birde birebir iletişime girip tanimasam bilmeden yine alırdım belki

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
inanılır gibi değil Xiaomi gibi bir firmanın böyle tartışmalar ve belirsizliklere rağmen bir müdahalede de bulunmaması

Yalcinkaya040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Xaomi mi mix
Konular
9
Arkadaşlar bu garanti sürecinde son durum kvk dan gelen hatalı tespit ücretsiz tamir edecekler evoda ki arkadaşlar tamir ettiler ekran değişmiş gelen servis formuna yazmaya üşenmişler hiç birşey yazmıyor ücret 0 tl den başka artı ekranın heryerinde ışık sızması var çocuğa verdim kullanıyor arızalı cihazı garantiye göndereceğinize piyasadan aşağı verin elinizden çıkarın derim benden bukadar.xiaomi benim için bitmiştir.

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Arkadaşlar bu garanti sürecinde son durum kvk dan gelen hatalı tespit ücretsiz tamir edecekler evoda ki arkadaşlar tamir ettiler ekran değişmiş gelen servis formuna yazmaya üşenmişler hiç birşey yazmıyor ücret 0 tl den başka artı ekranın heryerinde ışık sızması var çocuğa verdim kullanıyor arızalı cihazı garantiye göndereceğinize piyasadan aşağı verin elinizden çıkarın derim benden bukadar.xiaomi benim için bitmiştir.
böyle mağduriyetler oluşursa elbette önce biz müşteriler, sonuçta ise bu işten para kazanan firmalar zarar edecektir, geçmiş olsun hocam

Emni51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emni51
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
Olayın doğrudan Xiaomi ile alakası yok aslında. Yetkili servis ile alakalı bir durum. Her servis te böyle değildir belki EVO ile ilgili bir sorun.

Üst Alt