Soru KVK Garantili Cihazı EEA --> Global Stable Yapmak?

burakmi5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5Prime
Konular
2
Arkadaşlar bugün KVK garantisiyle bu cihazı aldım üzerinde gelen yazılım EEA ve ben bunu Global Stable'ye çevirmek istiyorum. flash tool ile hiç bootloader açmaya gerek kalmadan oluyormuş diye okudum.Garanti bu EEA dan Global Stable'ye geçtim diye sorun yapar mı diye endişeleniyorum sadece bilgisi olan var mı ?

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Bootloader kilidini acmadığınız sürece garantide sıkıntı olmaması lazım. Normalde global versiyon olarak vermeleri gerekirdi ama gelin görün ki satıcıların müşteri memnuniyeti artırma cabası sıfır (0)

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
"flash tool ile hiç bootloader açmaya gerek kalmadan oluyormuş diye okudum."

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum sayın forum üyeleri? :? Ne deyonoz? drunk~~

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
O değilde hocam merak Edip EEA ya baktım biraz Avrupa romu diye geciyor globelden farkı ne

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Arkadaslar flash toll dedigi xmt(xiaomi mi tool) bootloader kilidi acmadan yuklenebilir romlari gosteriyor. Flash tool ile kilit acmadan rom yuklenmez edl moda almak gerekiyor oda sanirim teni cihazlarda biraz sikintili. Ben tam anlamadim kvk garantili cihaz nasil geldi elinize global beta olarak mi geldi? Yoksa china romla mi geldi? Eger cin romla geldiyse ve bl kilitliyse ki kilitlidir globale çin atacak degiller bilki telin paralel ithalat yani çin icin uretilmis bir telefon. Boyle ise hemen iadesini iste sakin kullanmaya devam etme. Eger global beta ise guncelleyiciden aliniyor bende umarim global betadir.

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Arkadaslar flash toll dedigi xmt(xiaomi mi tool) bootloader kilidi acmadan yuklenebilir romlari gosteriyor. Flash tool ile kilit acmadan rom yuklenmez edl moda almak gerekiyor oda sanirim teni cihazlarda biraz sikintili. Ben tam anlamadim kvk garantili cihaz nasil geldi elinize global beta olarak mi geldi? Yoksa china romla mi geldi? Eger cin romla geldiyse ve bl kilitliyse ki kilitlidir globale çin atacak degiller bilki telin paralel ithalat yani çin icin uretilmis bir telefon. Boyle ise hemen iadesini iste sakin kullanmaya devam etme. Eger global beta ise guncelleyiciden aliniyor bende umarim global betadir.
Çin versiyon değil hocam, EEA sürüm yüklüymüş arkadaşta. EEA dan Global e geçmek istiyor yani bl falan uğraşmadan.

Oyla:

burakmi5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5Prime
Konular
2
xda da okudum konuyu açan ve 1-2 kişi daha xmt ile EEA dan Global Stable'a geçmiş. NUCAR44 link :

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
xda da okudum konuyu açan ve 1-2 kişi daha xmt ile EEA dan Global Stable'a geçmiş. NUCAR44 link :
Hata almış arkadaşın teki. Önyüklemede kalmış cihazı. Türkiye de bi babayiğit denesin sonra bakalım en iyisi. :D

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
O değilde hocam merak Edip EEA ya baktım biraz Avrupa romu diye geciyor globelden farkı ne
Era ile global tamamen aynı sanırım. Tek fark eea sürümde ll3 sertifikası var. Netflix de izleme yaparken hd görüntü sağlıyor diye biliyorum.

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Çin versiyon değil hocam, EEA sürüm yüklüymüş arkadaşta. EEA dan Global e geçmek istiyor yani bl falan uğraşmadan.
Hocam güncelleyici üzerinden deneyin olmazsa usb hata ayiklamayi acip xiaomi mi tool v2 ile deneyin bl kilidi acmadan yuklenebilir romlari gosteriyor umarim orda global rom acik cikar.

Oyla:
Üst Alt