Çözüldü Kurulum ekranında kalıyor (Google Sunucularına Bağlanılamadı)

RBaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rbaran
Cihazım
Redmi not 9
Konular
0
Merhaba saygı değer hocalarım geçenlerde Eu 12.0.6.0 romu kurmaya kalktığımda temiz kurulum yaparak (format data - yes / 4 wipe) kurulum başarılı bir şekilde tamamlandı. Telefon açıldığında ise MIUI 12 kurulum ekranında güncellemeler denetleniyor yazılan yerde 2-3 dakika kaldıktan sonra bağlantı başarısız diyip farklı ağ deneyin diyor hem wifi'den hemde mobil verimden denediğim halde tekrar aynı hatayı alıyorum ve kurulum tamamlanamadığı için kurulum ekranında kalıyor sürekli (Telefon açılmıyor). Daha sonra 12.0.4.0 temiz kurulum yaptığımda o ekranı başarılı bir şekilde geçiyor şuan Resurrection Remix 8.6.5 romu kurmaya kalktığımda da aynı sorunu yaşamaktayım ve daha önceden bu romu sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum o 12.0.6.0 kurulumundan sonra böyle
oldu bunu nasıl çözebirim yardım edebilecek olan varmı lütfen.
Denemediğim twrp sürümü orangefox sürümü kalmadı.

ÇÖZÜM: Romu kurunuz ve kurulum ekranına geliniz bağlanılamadı hatasını aldıktan sonra aynı ekran da sim kartınızı çıkartıp geri takın sonrasında ise bir önceki kurulum ekranına dönün ve tekrar ilerleyin sorun çözülmüş olacaktır. İyi forumlar.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Olmadı bende gene aynı şey çıktı

Üst Alt