Rom KURTOGLU- v2 Pulse 12.3.1 Modified - Kendi Düzenlemem - Videolu Anlatım - Joyeuse Özel

hautbois

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hautbois
Cihazım
Xperia z3
Konular
1
Yazdıklarımı lütfen okumanızı rica ediyorum. Bakın ne yazmışım : "maalesef bu romda yer almamaktadır."
Bu zaten manuel olarak eklenecek bir şey değil. Ya bir dosyayı içine atayım da olsun şeklinde değil maalesef. Yeniden tasarlanması ve yeniden kodlanması gerekiyor. Bunun içinde maalesef uğraşamam. Yüzeysel ve ufak tefek değişiklikler yapıyorum ben.
Yazdıklarınızı okudum. Bilgilendirmek için paylaştım o bilgileri de. Ama bu kadar romla uğraşan biri olarak bu özelliği ilk defa görüyorum demeniz de çok şaşırttı beni. Bu özellik yeni bir özellik de değil. Benim mi6 dan bu yana kullandığım bir özellik.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Yazdıklarınızı okudum. Bilgilendirmek için paylaştım o bilgileri de. Ama bu kadar romla uğraşan biri olarak bu özelliği ilk defa görüyorum demeniz de çok şaşırttı beni. Bu özellik yeni bir özellik de değil. Benim mi6 dan bu yana kullandığım bir özellik.
Çünkü yenilikçi birisiyim, millet 5G ye geçmişken, 4.5G yi çok stabil bir şekilde kullanırken bizler daha bu tarz sorunlarla uğraşıyor olmamız bile komik değil mi sizce de? Ayrıca o konu bana ait değil, ben zaten düzenleme yaptığım romlarda hep şunu beyan ediyorum. Ben sadece yüzeysel değişiklikler yaparım, kısa vadede çözümler sunarım ve kendi sevdiğim beğendiğim özellikleri eklerim. Sizler de bu tarz bir problem yaşıyorsanı hat taşıma vs. gibi işlemler de yapabilrsiniz. Baz istasyonu yok diye bu tarz bir problem yaşıyor olmanız gayet normal. 2G internet hız açısından inanılmaz yavaş. Tek kullanan siz olabilirsiniz. :)

hautbois

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hautbois
Cihazım
Xperia z3
Konular
1
Çünkü yenilikçi birisiyim, millet 5G ye geçmişken, 4.5G yi çok stabil bir şekilde kullanırken bizler daha bu tarz sorunlarla uğraşıyor olmamız bile komik değil mi sizce de? Ayrıca o konu bana ait değil, ben zaten düzenleme yaptığım romlarda hep şunu beyan ediyorum. Ben sadece yüzeysel değişiklikler yaparım, kısa vadede çözümler sunarım ve kendi sevdiğim beğendiğim özellikleri eklerim. Sizler de bu tarz bir problem yaşıyorsanı hat taşıma vs. gibi işlemler de yapabilrsiniz. Baz istasyonu yok diye bu tarz bir problem yaşıyor olmanız gayet normal. 2G internet hız açısından inanılmaz yavaş. Tek kullanan siz olabilirsiniz. :)
Siz beni anlamadınız galiba. 2g yi internete bağlanmak için kullanmıyorum. Çağrı geldiği zaman 4.5g yi direk 2g moduna aldığı için kopma olmadan telefon görüşmesi yapabiliyorum. Ayrıca çalıştığım işyerinde 3 operatörde sıkıntı yaşatıyor. Yoksa bende biliyorum hat taşımasını. Neyse sizi meşgul etmeyeyim. Kolay gelsin size.

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
Custom romları yakından takip eden ve bu siteyi seven biri olarak, gerçekten çok güzel işler çıkarıyorsunuz fakat dikkate alırsanız herkes daha rahat sizi takip eder.

Aynı romda ufak değişiklikler yaptığınızda lütfen aynı konudan devam edin takip edemiyoruz, geçen kurduğum hangisiydi bulamıyorum birsürü aynı romun konusunu içeriği biraz biraz değiştirip açtınız, yanlış anlamayın lütfen

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Custom romları yakından takip eden ve bu siteyi seven biri olarak, gerçekten çok güzel işler çıkarıyorsunuz fakat dikkate alırsanız herkes daha rahat sizi takip eder.

Aynı romda ufak değişiklikler yaptığınızda lütfen aynı konudan devam edin takip edemiyoruz, geçen kurduğum hangisiydi bulamıyorum birsürü aynı romun konusunu içeriği biraz biraz değiştirip açtınız, yanlış anlamayın lütfen
öyle yaptım tekrardan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu içeriği güncellendi. Tek konu altından devam edilecektir.

Son düzenleme:

izolluofficial02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Salih
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
22
Hocam pulse romda bu sıkıntı olmaya başladı kullanılan veri göstermiyor sizin düzenlemeniz olan değil orijinal pulse acaba bunun bir çözümü var mı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-01-20-09-43-237_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-05-01-20-09-43-237_com.miui.home.jpg
    349,6 KB · Görüntüleme: 9

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam pulse romda bu sıkıntı olmaya başladı kullanılan veri göstermiyor sizin düzenlemeniz olan değil orijinal pulse acaba bunun bir çözümü var mı
12.3 sürüm mü? Ona göre bakayım hocam. Bu arada eğer sıkıntı olmazsa benim düzenlediğim son güncel olanı kullanın. Çoğu sorunu çözdüm zaten. 12.3 sürümse eğer ona da çözüm buluruz merak etmeyin. :)

izolluofficial02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Salih
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
22
12.3 sürüm mü? Ona göre bakayım hocam. Bu arada eğer sıkıntı olmazsa benim düzenlediğim son güncel olanı kullanın. Çoğu sorunu çözdüm zaten. 12.3 sürümse eğer ona da çözüm buluruz merak etmeyin. :)
Evet son sürüm olanı tamam bunada bir bakın ona göre geçiş yaparım teşekkürler hocam

Üst Alt