Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Arkadaşlar aosp romlara klavyenin altında bir boşluk oluyor, miui romda bu boşluk kaldırılmış anca yazı yazarken klavyenin en altta olması yazma deneyimini çok düşürüyor bu boşluğu miuiye eklemenin bir yolu bir modülü var mı acaba?

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Arkadaşlar aosp romlara klavyenin altında bir boşluk oluyor, miui romda bu boşluk kaldırılmış anca yazı yazarken klavyenin en altta olması yazma deneyimini çok düşürüyor bu boşluğu miuiye eklemenin bir yolu bir modülü var mı acaba?
Hocam çok eskiden MIUI kullanırken bi yöntem vardı xposed ile CustomMIUIzer uygulamasını kuruyorsunuz root üzerinden o uygulama da birçok ekstra özellik var ve sizin bahsettiğiniz boşluğu istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Fakat unutmadan hatırlatayım bu uygulamaları kullandığınız zaman cihazınıza bir tık ekstra yük biniyor ve uygulama başlatma hızları biraz yavaşlıyordu yani benim kullandığım zaman öyleydi haberiniz olsun.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Hocam çok eskiden MIUI kullanırken bi yöntem vardı xposed ile CustomMIUIzer uygulamasını kuruyorsunuz root üzerinden o uygulama da birçok ekstra özellik var ve sizin bahsettiğiniz boşluğu istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Fakat unutmadan hatırlatayım bu uygulamaları kullandığınız zaman cihazınıza bir tık ekstra yük biniyor ve uygulama başlatma hızları biraz yavaşlıyordu yani benim kullandığım zaman öyleydi haberiniz olsun.
benzer uygulamalar kullanıyorum hocam, cemiuiler diye onda bu özellik yok dediğinizi de bir inceleyeyim, diğer türlü yazma deneyimi çok kötü bir de uzun döm aosp rom kullandığımdan dolayı alışamadım

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Bunun ile yaptığını söyleyenler var başka forumlarda kullanmadım ama bakmak isterseniz.

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Şöyle güncel modlara bakabileceğimiz bir kaynak uygulama vs yok mu ya jb kullanınca cydia vardı oradan istediğim repodan çekebiliyordum

Üst Alt