Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

MXKM

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Emekli
Konular
6

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109

MXKM

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Emekli
Konular
6
Hocam linkteki zip dosyası magisk modülü magisk den yüklenmesi gerekir.

Yanlış cümle kurdum galiba, ben magisk manager ile kurulumunu yaptım ancak fontu değiştirecek uygulama için sormuştum. Mi 9'un ayarlarında fontun boyutunu değiştirebiliyoruz ancak; fontu değiştiremiyoruz.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Yanlış cümle kurdum galiba, ben magisk manager ile kurulumunu yaptım ancak fontu değiştirecek uygulama için sormuştum. Mi 9'un ayarlarında fontun boyutunu değiştirebiliyoruz ancak; fontu değiştiremiyoruz.
Hocam tema mağazasından font bulabilirsiniz, ya da play store dan rootlu uygulamalar indirirek değiştirebilirsiniz.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Dolby ve Viper arasında kaldım. Siz hangisinden memnunsunuz.
dolby tüm bt cihazlarda ve cihaz hoparlöründe ses çıkışını otomatik olarak yükselterek düzenler, Viper4 ince ayarlar gerektirir ama düzgün ayarları yaparsanız inanılmaz bir ses kalitesi verir, ayrıca kullanıcağınız ses çıkışı aygıtına göre özel ayar yapmanız gerekir örneğin bt kulaklıkta kullandığınız ayarları bir ses sisteminde kullanırsanız ses kalitesi/optimizasyonu bozulur, cihaza göre ayar yaparak önyüklemeye kaydedip hangi cihazı kullanacaksanız onun ayarlarını başlatmanız gerekir

ben viper4android+dolby+hifi+JamesDSP modüllerini farklı kombinasyonlarda denedim şuanda viper4+hifi modülleriyle devam ediyorum gayet kaliteli ses veriyor

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
dolby tüm bt cihazlarda ve cihaz hoparlöründe ses çıkışını otomatik olarak yükselterek düzenler, Viper4 ince ayarlar gerektirir ama düzgün ayarları yaparsanız inanılmaz bir ses kalitesi verir, ayrıca kullanıcağınız ses çıkışı aygıtına göre özel ayar yapmanız gerekir örneğin bt kulaklıkta kullandığınız ayarları bir ses sisteminde kullanırsanız ses kalitesi/optimizasyonu bozulur, cihaza göre ayar yaparak önyüklemeye kaydedip hangi cihazı kullanacaksanız onun ayarlarını başlatmanız gerekir

ben viper4android+dolby+hifi+JamesDSP modüllerini farklı kombinasyonlarda denedim şuanda viper4+hifi modülleriyle devam ediyorum gayet kaliteli ses veriyor
Katılıyorum ben o 4 modülü aynı anda kullanıyorum şuan muazzam bir ses veriyor.

Sesizderinden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Peocawe fazla uygulama kullanmıyorum, Greenify uygulamasını kullanmama gerek var mıdır? Bir fark oluşturur mu yani kullanmam?
Arkadaş olmaz demiş ama xposed ile kullanırsan baya baya faydasını görürsün
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

oncelikle kurulu olan YouTube u kaldırmaniz gerekmekte.
arkadaşlar kullandığınız modüllerin ne işe yaradığını da yazarsanız yorum kirliliği de olmaz diye nacizane bi fikir sunmak isterim :)iyi forumlar
Ve Google Play'den otomatik güncellemeyi kaldırman lazım

Üst Alt