Rom Kullandığım Rom çok fazla batarya yiyiyor

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
yunuscinar
Eger bankacılık işlemi veya kripto paralarla işiniz yoksa endişe edicek bişey yok sosyal medya hesabı gibi para etmeyen biseye kimse dokunmaz bende 1 sene boyunca custom rom kullandım fakat bu sürede tüm işlemlerimi bilgisayardan hallettim telefonu standart oyun sosyal medya için kullandım.

Lenovoş
Resmi rom derken xiaominin stock romu fabrika yazılımından bahsettim. Adında official yaziyolar diye resmi rom olmuyor onlarda bi geliştirici tarafından çıkarılan custom rom
En iyisi kendi romunu portlamak miss:D

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
yunuscinar
Eger bankacılık işlemi veya kripto paralarla işiniz yoksa endişe edicek bişey yok sosyal medya hesabı gibi para etmeyen biseye kimse dokunmaz bende 1 sene boyunca custom rom kullandım fakat bu sürede tüm işlemlerimi bilgisayardan hallettim telefonu standart oyun sosyal medya için kullandım.

Lenovoş
Resmi rom derken xiaominin stock romu fabrika yazılımından bahsettim. Adında official yaziyolar diye resmi rom olmuyor onlarda bi geliştirici tarafından çıkarılan custom rom
Valla hepsi de var hayırlısı bakalım :)

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
Şöyle ne olduğu belirsiz custom romlari cihaza yüklemeyin çok öz güvenli davranıyorsunuz arkada zararlı yazılım mi var cihaz mining mi yapıyor yoksa telefonu reklam botu olarak mı kullanıyolar belli değil.
Bana güvenilir stock rom linki atabilir misiniz acaba ? Son sürüm neyse artık. Ben bulamadım.

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
16
AOSP rom yükledim, güvenli mi değil mi bilmiyorum ama aşırı hızlı ve güzel. Batarya süresi şahane. Beğendim. IPhone gibi kalın metin özelliği de var. Görsel şölen oldu adeta.

Link:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
AOSP rom yükledim, güvenli mi değil mi bilmiyorum ama aşırı hızlı ve güzel. Batarya süresi şahane. Beğendim. IPhone gibi kalın metin özelliği de var. Görsel şölen oldu adeta.

Link:
Keyfine bak hocam AOSP gibisi yok clap~~

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13

Link:
bu romda oyunsuz kac saat ekran suresı alıyorsunuz ?

Üst Alt