Rom Kullandığım Rom çok fazla batarya yiyiyor

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Arkadaşlar selam, aşağıdaki romu kullanıyorum, telefon hızlandı ama çok fazla batarya yiyiyor. Gece bırakıyorum meselâ uyurken sabaha %30 eksiliyor batarya. Eksiksiz diyebilirim rom için, böyle bir başka alternatif var mıdır ? Link yollarsanız sevinirim konu altına. Flash yapabileceğim bir rom.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar selam, aşağıdaki romu kullanıyorum, telefon hızlandı ama çok fazla batarya yiyiyor. Gece bırakıyorum meselâ uyurken sabaha %30 eksiliyor batarya. Eksiksiz diyebilirim rom için, böyle bir başka alternatif var mıdır ? Link yollarsanız sevinirim konu altına. Flash yapabileceğim bir rom.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Yanlış anlaşılmasın ama rom değilde bataryanız ölü olabilir cihaz çok eski batarya miyadi dolmuştur hocam

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Gece cihazı pil tasarruf moduna yada uçak moduna alabilirsiniz. Bayağı azalır batarya kullanımı.

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Yanlış anlaşılmasın ama rom değilde bataryanız ölü olabilir cihaz çok eski batarya miyadi dolmuştur hocam
Hayır, bataryam 1.5 gün gidiyordu normal şartlarda, bu romdan sonra anında batarya ölü gibi davranmaya başladı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gece cihazı pil tasarruf moduna yada uçak moduna alabilirsiniz. Bayağı azalır batarya kullanımı.
Düşünülebilir, sağ olun hocam. :D

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Şöyle ne olduğu belirsiz custom romlari cihaza yüklemeyin çok öz güvenli davranıyorsunuz arkada zararlı yazılım mi var cihaz mining mi yapıyor yoksa telefonu reklam botu olarak mı kullanıyolar belli değil.

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Şöyle ne olduğu belirsiz custom romlari cihaza yüklemeyin çok öz güvenli davranıyorsunuz arkada zararlı yazılım mi var cihaz mining mi yapıyor yoksa telefonu reklam botu olarak mı kullanıyolar belli değil.
Hocam Ancient os resmi romunu kullanıyorum güvenilir midir bu rom?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam Ancient os resmi romunu kullanıyorum güvenilir midir bu rom?
Hiç bir custom roma güvenilirdir diyemem bu romlari yapan dünyanın bir ucunda tamamen yabancı insanlar niye güveneyim? Ben kişisel olarak resmi rom kullanıyorum çünkü telefondan bankacılık vs ödemelerim oluyor mail hesabım çalınsa gençliğimi kervana takarlar benim :)
Şunuda belirteyim ben 3 4 kişilik ekip kursam açık kaynak androidi alıp aosp rom çıkarsam veya miui biraz makyajlayip tiraslayip en alakasız sistem uygulaması ile zararlı yazılımımı birleştirip romu kullananlara afiyetle yediririm antivirüs benim zararlı yazılımı ancak aylar sonra tanımlamaya başlar bende çoktan Üsküdarı geçmiş olurum.
Kamu spotudur arkadaşlar oyun hilesi ve crackli yazılım indirirken dikkatli olun bana denk gelmeyin hiç insaflı davranmam. giggle~~

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Hiç bir custom roma güvenilirdir diyemem bu romlari yapan dünyanın bir ucunda tamamen yabancı insanlar niye güveneyim? Ben kişisel olarak resmi rom kullanıyorum çünkü telefondan bankacılık vs ödemelerim oluyor mail hesabım çalınsa gençliğimi kervana takarlar benim :)
Şunuda belirteyim ben 3 4 kişilik ekip kursam açık kaynak androidi alıp aosp rom çıkarsam veya miui biraz makyajlayip tiraslayip en alakasız sistem uygulaması ile zararlı yazılımımı birleştirip romu kullananlara afiyetle yediririm antivirüs benim zararlı yazılımı ancak aylar sonra tanımlamaya başlar bende çoktan Üsküdarı geçmiş olurum.
Kamu spotudur arkadaşlar oyun hilesi ve crackli yazılım indirirken dikkatli olun bana denk gelmeyin hiç insaflı davranmam. giggle~~
custom romlardan tırsmadım değil şuan yani :D

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
yani romların resmi olması güvenilir olduğu anlamına mı geliyor? Resmi rom kullanıyorum ama yine de tedirgin oldum🙂

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
yunuscinar
Eger bankacılık işlemi veya kripto paralarla işiniz yoksa endişe edicek bişey yok sosyal medya hesabı gibi para etmeyen biseye kimse dokunmaz bende 1 sene boyunca custom rom kullandım fakat bu sürede tüm işlemlerimi bilgisayardan hallettim telefonu standart oyun sosyal medya için kullandım.

Lenovoş
Resmi rom derken xiaominin stock romu fabrika yazılımından bahsettim. Adında official yaziyolar diye resmi rom olmuyor onlarda bi geliştirici tarafından çıkarılan custom rom

Üst Alt