Rom Kullandığım En İyi (Stock-Custom) Rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1K
  • Görüntüleme 40K

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
stock miui eea son sürüm kurdum, full debloat yaptım olabildiğince boşalttım romu, şu an gayet iyi ilerliyor bakalım. aosp ve los tabanlı romlar bu ara dengemi bozdu, biraz detoks yapacağım. :D

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
stock miui eea son sürüm kurdum, full debloat yaptım olabildiğince boşalttım romu, şu an gayet iyi ilerliyor bakalım. aosp ve los tabanlı romlar bu ara dengemi bozdu, biraz detoks yapacağım. :D
Miui arama ve SMS olmaması kötü. Yoksa en hızlı stock rom o bencede :)

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Miui arama ve SMS olmaması kötü. Yoksa en hızlı stock rom o bencede :)
ben google arama ve mesaj uygulamasini seviyorum hocam, yillardir da her romda bunlarla degistiriyorum stock gelenleri. o yuzden benim icin sorun olmuyor. biraz kullanayim bakalim ozlemisim. :D bir de 33w sarji miui romlar disinda hic kullanamadim, miui romlar cidden cok hizli sarj oluyor, bunu da seviyorum.

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2

Hangisi hocam o şarj olayı iyiyse bizde gecelim birde kernel atarız misss 😀 charlios da batarya hızlı iniyor :D

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hangisi hocam o şarj olayı iyiyse bizde gecelim birde kernel atarız misss 😀 charlios da batarya hızlı iniyor :D
miui 14.0.9 eea sürümü hocam. fastboot ile kurdum direkt. şarjı daha önceden hatırladığım kadarıyla pek tatmin edici değil ancak çok hızlı şarj olduğu için pek dert olmuyor yine bana. kernel olayını denemedim, belki uygun bir kernel kurulursa daha verimli çalışabilir.

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
miui 14.0.9 eea sürümü hocam. fastboot ile kurdum direkt. şarjı daha önceden hatırladığım kadarıyla pek tatmin edici değil ancak çok hızlı şarj olduğu için pek dert olmuyor yine bana. kernel olayını denemedim, belki uygun bir kernel kurulursa daha verimli çalışabilir.

Teşekkürler hocam sanırım scarlete dönüş yapacağım. Charlios çok hızlı ve seri bir rom. Şarj problemi mevcut sadece
Tabi tolere edilebilir elbet. Belkide böyle kalır bilemedim. Scarlett v5 i bı deniyeyim.diyorum da port olması hoşuma gitmedi sadece

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Şarjı iyi giden bir rom öneriniz ağalar. 😀 Bendeki rom da hızlı gidiyor sanki . İlginç :D charliOs
Ben dedim sana hocam rom çok iyi ama şarj sıkıntı. Scarlett V4 geç farkı göreceksin.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Bir romu 2-3 hafta kullanmazsanız sevemezsiniz :D Hep bir bahane çıkıyor.

ismail.185

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Ben dedim sana hocam rom çok iyi ama şarj sıkıntı. Scarlett V4 geç farkı göreceksin.
şarj sıkıntısının olma nedeni agrisna kernel ile gelmesi bence scallett electro kernel kullanıyor zaten (en iyi batarya kerneli) diğeri agrisna kernel kullanıyor agrisna kernel zaten normalde cok pil tüketen bir kernel bence kerneli değiştirirseniz pil ömrü artar tabi eskisine göre daha çok hantallaşır

Üst Alt