Rom Kullandığım En İyi (Stock-Custom) Rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1K
  • Görüntüleme 40K

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Lucas.Rintaro dediğin gibi crdroid de kullandıkça hantallaşmaya başlıyor, belki kernel ile alakalıdır emin değilim önerilere açığım. :D eğer rom kaynaklıysa çok can sıkar zamanla, emanet gibi kullanıyorum romu. ben ya tekrar evo x'e döneceğim ya da farklı miui romlar deneyeceğim...

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Lucas.Rintaro dediğin gibi crdroid de kullandıkça hantallaşmaya başlıyor, belki kernel ile alakalıdır emin değilim önerilere açığım. :D eğer rom kaynaklıysa çok can sıkar zamanla, emanet gibi kullanıyorum romu. ben ya tekrar evo x'e döneceğim ya da farklı miui romlar deneyeceğim...
2 aydır güncelleme üstüne güncelleme yapıyorum hala ilk günkü gibi hızlı ve akıcı. Hep de kendi kerneli ile kullandım. Deepsleep sorunu yaşatmaması da cabası. Sleepy kernel öneririm eğer kendi kerneli hoşunuza gitmediyse.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
2 aydır güncelleme üstüne güncelleme yapıyorum hala ilk günkü gibi hızlı ve akıcı. Hep de kendi kerneli ile kullandım. Deepsleep sorunu yaşatmaması da cabası. Sleepy kernel öneririm eğer kendi kerneli hoşunuza gitmediyse.
diğer romlardan sonra da bana böyle gelmiş olabilir hocam. uygulama giriş çıkışlarında ya da farklı bir işlem yaparken çok bekletiyor gibi geliyor. akıcılık iyi ama rom hantal geldi bana. sleepy kernel deneyebilirim, performans konusunda nasıldır bu kernel?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17

VoltageOS v2.8 Android 13 EOL + Electro kernel yükledim. Hem istediğim gibi klonlama ve çağrı kaydı var hem de zygisk sorunu yok :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pil performansı için bir kaç gün kullanmam lazım.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
VoltageOS v2.8 Android 13 EOL + Electro kernel yükledim. Hem istediğim gibi klonlama ve çağrı kaydı var hem de zygisk sorunu yok :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pil performansı için bir kaç gün kullanmam lazım.
inceleme yorumlarını merakla bekliyorum hocam. :D eol falan hiç fark etmez, stabil ve eksiksiz olsun gerekirse hiç update ihtiyacı duymam. :D

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
inceleme yorumlarını merakla bekliyorum hocam. :D eol falan hiç fark etmez, stabil ve eksiksiz olsun gerekirse hiç update ihtiyacı duymam. :D
Hocam zaten A14 yazısı yerine A13 yazıyor, başka fark göremedim :D

Üst Alt