Rom Kullandığım En İyi (Stock-Custom) Rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1K
  • Görüntüleme 39K

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
AOSP istiyorsanız şu an en iyi seçenek Crdroid hiç şüpheniz olmasın hocam. Los treeye geçtiğinden beri en akıcı aosp. 1 ay olacak crdroiddeyim.
Saolun hocam bı bakarım videolardan nasılmış diye

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
AOSP istiyorsanız şu an en iyi seçenek Crdroid hiç şüpheniz olmasın hocam. Los treeye geçtiğinden beri en akıcı aosp. 1 ay olacak crdroiddeyim.

hocam link varmı ve hangi sürümdesiniz. iyiys bende geçeyim. pil ses kamera vs nasıl

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
hocam link varmı ve hangi sürümdesiniz. iyiys bende geçeyim. pil ses kamera vs nasıl

Benim için mükemmel bir rom herşeyinden memnunum. Pil gayet iyi. Sesten ben çok anlamam. Kamera olarak da leica var zaten. Genel olarak romun akıcılığı performansı çok iyi.

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2

Benim için mükemmel bir rom herşeyinden memnunum. Pil gayet iyi. Sesten ben çok anlamam. Kamera olarak da leica var zaten. Genel olarak romun akıcılığı performansı çok iyi.

Gapss lazimmi hocam buna, ya da kernel vs kurdunmu extradan ayrıca teşekkür ederim

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Gapss lazimmi hocam buna, ya da kernel vs kurdunmu extradan ayrıca teşekkür ederim
Crdroid sadece vanilla dır. Yani üstüne Gapps flashlamanız lazım.Kernel için skiddie iyi diyorlar. Oss olanı yükleyin eğer kernel yükleyeceksiniz.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Kendi kerneli ile kullanıyorum. Crdroid'in kendi sitesinde mevcut gapps paketi ve kullanmanız gereken recovery. OrangeFox kullanmayın gapps flashlayamayabilirsiniz.
Eğer kernelden memnun kalmazsanız sleepy de gayet iyi şu an V17.

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Teşekkür ederim hocalarim

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Hocam rising rom nasıl hiç denedinizmmi? Çok ovuyorlar ve Matrix romunuda. Aşırı hizlilarmis :))
AOSP romların hemen hemen hepsi aynı hocam. MIUI romlara göre yağ gibi akıyor eğer sorunu yoksa :)
Ekran parlaklığı bir tık düşük oluyor. Kamera için modlu MIUI ya da leice kameralar çoğunda dahili geliyor artık.
Matrix romu denemedim ama Rising romu denemiştim. Bolca özelleştirme vardı yanlış hatırlamıyorsam. Pil performansı olarak en iyi rom Pulkit'in Unofficial Lineage sürümleri bence. Arayüz sade ama pil kullanımı iyi :)

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
AOSP romların hemen hemen hepsi aynı hocam. MIUI romlara göre yağ gibi akıyor eğer sorunu yoksa :)
Ekran parlaklığı bir tık düşük oluyor. Kamera için modlu MIUI ya da leice kameralar çoğunda dahili geliyor artık.
Matrix romu denemedim ama Rising romu denemiştim. Bolca özelleştirme vardı yanlış hatırlamıyorsam. Pil performansı olarak en iyi rom Pulkit'in Unofficial Lineage sürümleri bence. Arayüz sade ama pil kullanımı iyi :)

Aospa dönüş yapsan hangisini yukleridn hocam, kasiniyoruz 😀😀😀

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Aospa dönüş yapsan hangisini yukleridn hocam, kasiniyoruz 😀😀😀
İlk önce LMO droid romu yükleyip denerdim :)
Sırf meraktan :D
Normal kullanım için ise Project everest, Blaze, Genesis, EvolutionX ve crdroid denerdim.

Bence sen PixelOS romunu seversin :)

Üst Alt