Mod Kronos MiuiLauncher A10-13 | MIUI 11-14

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Zaten launcheri magisk yukleyip magiskle flasladim. Yani rootlu. Yer nasil degistircem arastirayim. Hosuma da gitti kullanmam lazım bunu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam

Aynen yedek launcher var. Kaldirip bide zipteki sadece launcheri kurayim bakalim.
System/priv-app/MiuiHome uygulamasını yer değiştirin sonra cihazı yeniden başlatın

memoli012

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
System/priv-app/MiuiHome uygulamasını yer değiştirin sonra cihazı yeniden başlatın
Hocam şimdi magisten flaş yapmicam. Senin verdiğin zipten MIUI home.apk yi alıp tlfonun system priv-app/miuiHome içindekiyle değiştirecem . Doğru mudur? Sadece bu şekilde yapsam çalışır mı ki. Sonuçta zipte farklı dosyalarda var. Sadece launcheri oradan alıp oraya kopyalarsam çalışacak mi

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Hocam şimdi magisten flaş yapmicam. Senin verdiğin zipten MIUI home.apk yi alıp tlfonun system priv-app/miuiHome içindekiyle değiştirecem . Doğru mudur? Sadece bu şekilde yapsam çalışır mı ki. Sonuçta zipte farklı dosyalarda var. Sadece launcheri oradan alıp oraya kopyalarsam çalışacak mi
Sadece mi home APK uygulamasını yer değiştirdiğinizde sorunsuz çalışır kendimde öyle kullanıyorum. Başlarda biraz sorun yaratabiliyor sonra oturuyor

memoli012

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Sadece mi home APK uygulamasını yer değiştirdiğinizde sorunsuz çalışır kendimde öyle kullanıyorum. Başlarda biraz sorun yaratabiliyor sonra oturuyor
Yaptim yine olmadi. Kisaca anlatabilrsen hocam sevinirim. Ben attigin zip dosyasindan miui home apk yi çıkarıp. Dedigin klasordekiyle degistirdim olmadi

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Yaptim yine olmadi. Kisaca anlatabilrsen hocam sevinirim. Ben attigin zip dosyasindan miui home apk yi çıkarıp. Dedigin klasordekiyle degistirdim olmadi
Olması lazım hocam hangi uygulama ile erişim sağladınız? MT manager ile denediniz mi?

memoli012

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Olması lazım hocam hangi uygulama ile erişim sağladınız? MT manager ile denediniz mi?
Xploreye root erisimi verdim ve onla yaptım. Tlfondan ayarlar ekran kismina tiklayinca direkt atiyor. Yedek launcher vardi onla idare ettim. Defalarca denedim olmuyo.

Xploreye root erisimi verdim ve onla yaptım. Tlfondan ayarlar ekran kismina tiklayinca direkt atiyor. Yedek launcher vardi onla idare ettim. Defalarca denedim olmuyo.
Tek anlamadigim magiskten flaslayinca neden play store romla gelen sürüme düşüyor. Tlfon mi8 EU rom 12.5 Snap Dragon 845. Bu isi halletmem lazim cunku bu launcherla tlfon arayüzde ucuyo.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102

Tek anlamadigim magiskten flaslayinca neden play store romla gelen sürüme düşüyor. Tlfon mi8 EU rom 12.5 Snap Dragon 845. Bu isi halletmem lazim cunku bu launcherla tlfon arayüzde ucuyo.
MT manager ile deneyin bi

memoli012

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
MT manager ile deneyin bi
Hocam elinize saglik. Bu defa oldu. Sadece magiski yukleyip mt managere root erisimi verdim. Miui home.apk yi system / priv-app içindekiyle degistirdim oldu. Hatta orjinale dönüp tekrar tekrar denedim skinti yok. Sonra rootuda kaldirdim. Orjinal oldu.

Üst Alt