Mod Kronos MiuiLauncher A10-13 | MIUI 11-14

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam teknik olarak mümkün değil bu. Çünkü bu modlu launcher sisteme ek izinler vererek sistem başlatıcıyı daha da özelleştirme şansı sunuyor ve bu izinleri anca root ile verebilir. Sizin istediğiniz şey de olmaz çünkü sistem başlatıcının paket adı sistem bileşenleriyle bağlantılı. Siz paket adını değiştirip yüklerseniz sistem bileşenleri bu paket adını doğrulayamaz o yüzden sistem başlatıcı sürekli duruyor diye hata alırsınız ( daha önce denedim ama paket adını değiştirip yüklemek için de her şekilde cemiuiler ile paket imza doğrulamasını kaldırmanız gerekiyor ve her şekilde root gerekiyor.) Bu modül kurunca sadece sistem başlatıcıyı güncellemiyor ek olarak modülün içinde gördüğünüz dosyaları da sisteme yazıyor yani siz içindeki apk dosyasını kursanız bile bu diğer dosyalar sistemde mevcut olmayacağı için sistem başlatıcı sürekli duruyor hatası alacaksınız. Sorunsuz kullanmanın tek yolu modülü magisk üzerinden kurmak. Fakat ben 2 gün önce denedim bu modülü. Kashi gibi olmadığı için kaldırdım cihazı yeniden başlattığımda sistem başlatıcı bozulmuştu süreli olarak duruyor hatası veriyordu siyah ekranda. Ayarlardan uygulamalar kısmına girdiğimde başlatıcının isminin "Ayarla" olarak değiştiğini gördüm. Güncellemeleri kaldırmak ve verileri temizlemek işe yaramadı. İnternetten apk dosyasını indirerek güncelledim yine düzelmedi. Neyseki bir sorun çıkarsa diye modülü kurmadan önce nova launcher kurmuştum ona girdim dosyalarımı yedekledim son çare olarak twrpden format data yaptım ve şundan da bahsetmem gerek. Bu modülü stock romdayken kurunca çoğu cihaz brick oluyor. Eu romlarla daha uyumlu çalışıyor. Bu modül miui 13 a12 ve miui 14 a13 stock romlarda benim cihazımı brick etti ama eu romların bütün versiyonlarında uyumlu çalıştı ki zaten konuda bahsedilmiş en uyumlu çalıştığı romlar eu romlardır diye. Yani sevmezseniz sistem başlatıcının bozulma ve format data yapmaya gerektirebilme durumunu göz alarak yapın. Çünkü her cihaz için farklı olabilir benim cihazımın hiçbir stock romunda çalışmadı cihaz bootloopa girdi ve eu romda da kaldırınca sistem başlatıcıyı bozdu. Tabi sizde durum farklı olabilir o yüzden bir şey diyemem ben kendi yaşadığım durumu belirttim ama kashi mod launcherda böyle sorunlarla karşılaşmadım.
Peki hocam çift imeili cihaza root atarsak imei gidermi

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kronos MiuiLauncher v3.5 - MIUI 11-14
Bu uygulamayı takip ettiğim telegram kanallardan gördüm ve şuan için deneme şansım olmadığından paylaşmak istedim.
Gerekli uygulamaları ve olabildiğince geliştiricinin paylaşımlarını konuya ekleyip size sunuyorum.
Denemek isteyenler deneyip sonucu bizim ile paylaşırlar ise sevinirim.

Uygulama henüz yeni ve kararsız olabilir yedek bir launcher kurarak işlem yapmanız tavsiye edilir.

MIUI Launcher'ın Özellikleri
  • Tema özelleştirme
  • Simge paketleri ve stilleri
  • Hareket kontrolleri
  • Uygulama çekmecesi özelleştirme
  • Bildirim rozetleri
  • Görsel Çekicilik
  • Özelleştirme
  • Ayrıcalıklı Özellikler
  • Performans

Değişiklik Günlükleri:
  • iOS Son ve Normal Sürümlerini Dahil Et
  • Kilitlenmemiş MIUI 14 Özellikleri
  • MIUI 11-14 Üzerinde Çalışılıyor
  • Optimize Edilmiş Son Animasyon
  • Kilit Açma Animasyonunu Optimize Edin
  • Sonsuz Loding Ekranı Düzeltildi
  • Başlatıcı Ayarları Çökmesi Düzeltildi
  • Herkes İçin Çalışmak Gl/Cn/Id/Eu
  • Daha fazla.

Talimatlar:
  • (İmza doğrulamasını devre dışı bırakabilir) ve doğrudan yükleyebilirsiniz
  • Poco Cihazları İçin Değil
  • Zip dosyasını indirin ve magisk'te flash'layın
  • Cihazı yeniden başlatın
  • Şimdi Keyfini Çıkarın
Alternatif yükleme için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

Ekran görüntüleri;
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oluşabilecek sorunlardan ben ve forum.miuiturkiye.net ailesi sorumlu tutulamaz. stop~~

- İndirmek için tıklayın..! -

- -
eline sağlık.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Peki hocam çift imeili cihaza root atarsak imei gidermi
Hocam cihaz mediatek. Aslında skyhawk recoveryde imei backup alınabiliyordu ama cihaz yeni olduğu için henüz skyhawk yok. IMEI gider mi gitmez mi bilemedim ama daha önce görmüşsünüzdür twrpden imei backup isimli bir zip dosyası flashlayınca otomatik imeiyi yedekliyor rom kurduktan sonra o imeiyi twrpden geri yüklüyorlardı mtk cihazlarda internette biraz araştırın bunu.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam cihaz mediatek. Aslında skyhawk recoveryde imei backup alınabiliyordu ama cihaz yeni olduğu için henüz skyhawk yok. IMEI gider mi gitmez mi bilemedim ama daha önce görmüşsünüzdür twrpden imei backup isimli bir zip dosyası flashlayınca otomatik imeiyi yedekliyor rom kurduktan sonra o imeiyi twrpden geri yüklüyorlardı mtk cihazlarda internette biraz araştırın bunu.
Twrp ile değil hocam classic boot patch ile

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Twrp ile değil hocam classic boot patch ile
yok hocam benim dediğim farklı bir şey zip dosyasını flashlayınca cihaz imeisini flashlanabilir zip şeklinde cihaz hafızasına kaydediyor bunu sd karta atıp rom kurduktan sonra tekrar cihaz twrpsinde flashlayınca sanki efs yedeğini geri yüklermiş gibi imeiyi geri yüklüyor

Ü

Üye silindi 265308

Guest
yok hocam benim dediğim farklı bir şey zip dosyasını flashlayınca cihaz imeisini flashlanabilir zip şeklinde cihaz hafızasına kaydediyor bunu sd karta atıp rom kurduktan sonra tekrar cihaz twrpsinde flashlayınca sanki efs yedeğini geri yüklermiş gibi imeiyi geri yüklüyor
Hocam konuyla alakasız bir şey diyeceğim
2 mizide usta üye heyecanı sardı galiba🤓

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Ben o kısma hiç takılmıyorum hocam zaten zamanla artıyor ama ne ara buraya gelmişiz hiç dikkat etmedim

Üst Alt