Mod Kronos MIUI SystemUi Plug-in Mod A12-13

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MIUI SystemUi Plug-in Mod | Kronos

Değişiklik Günlüğü:
- iOS Stili Kontrol Merkezi
- Gelişmiş Güç Menüsü
- Mipad Ses Çubuğu
- Daha fazlası!

Ekran görüntüleri:

Notlar:
Miui 14 CN Desteklenmiyor İmza Doğrulamasını Devre Dışı Bırakın ve Apk'yi Doğrudan Yükleyin.

Alternatif yükleme için aşağıdaki konulara bakabilirsiniz.

Talimatlar:
- Zip dosyasını indirin ve magisk'te flashlayın
- Cihazı yeniden başlatın
- Şimdi Keyfini Çıkarın

- İndirmek için tıklayın..! -
-
Şahsen kurup denemedim ve yapılacak bütün işlerden kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın..! wait~~

Çözüm
Evet, modül bootloop a düşürüyor. Twrp üzerinden tekrar kurulum yaparak silinir diyordum ama silinmiyor. Magisk uninstaller ile root kaldırın. Daha sonra cihaz açılır. Tekrar rootlarsınız

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Sadece konudan zipi indirip kurdum başka bir şey yapmadım bu halde şuan. Fotolardaki systemuiler çok güzel onları nasıl kullanabilirim farklı bir şey mi kurmam gerek?
Hepsi modül içinde sanırım uyum sağlamamış alternatif kurulumu da deneyebilirsiniz ancak sistem yedeğinizi alın

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hepsi modül içinde saklı herhangi bir kurulum durumu yok. Sanırım uyum sağlamamış alternatif kurulumu da deneyebilirsiniz ancak sistem yedeğinizi alın
Önceki sürümü de denemiştim o da böyle olmuştu. Demekki uyumsuz benim romla.

Ü

Üye silindi 265308

Guest

MIUI SystemUi Plug-in Mod | Kronos

Değişiklik Günlüğü:
- iOS Stili Kontrol Merkezi
- Gelişmiş Güç Menüsü
- Mipad Ses Çubuğu
- Daha fazlası!

Ekran görüntüleri:

Notlar:
Miui 14 CN Desteklenmiyor İmza Doğrulamasını Devre Dışı Bırakın ve Apk'yi Doğrudan Yükleyin.

Alternatif yükleme için aşağıdaki konulara bakabilirsiniz.

Talimatlar:
- Zip dosyasını indirin ve magisk'te flashlayın
- Cihazı yeniden başlatın
- Şimdi Keyfini Çıkarın

- İndirmek için tıklayın..! -
-
Şahsen kurup denemedim ve yapılacak bütün işlerden kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın..! wait~~

MIUI 14 A13 Brick oldu telefon yanıp sönüp reset atıyordu.Neyse bu vesileyle crdroid yükledim

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
MIUI 14 A13 Brick oldu telefon yanıp sönüp reset atıyordu.Neyse bu vesileyle crdroid yükledim
İşte bende de aynısı oldu. Telefon açılıyor kilit ekranı değilde telefonun duvar kağıdı ekrana geliyor aşağıdaki navigasyon çubuğu gidip gidip geliyor 20-25 saniye sonra da reboot atıyordu. 3 kere reboot attı sonra twrpye attı. bende Basaransemih2009 hocam gibi rom yüklemeye karar verip vazgeçmiştim brick olur diye bari pixel experience deniyim dedim. pixel recovery atamadım cihaza fastboot flash recovery recovery.img komutunda hata veriyordu fastboot boot recovery.img de de cihazı recoverye boot etmedi miuiye boot etti. twrpye girip adb sideload ile kurdum. şimdiye kadar gördüğüm en hızlı arayüzdü ama saf android olduğu için arayüzü hoşuma gitmedi geri euya döndüm:)

Ü

Üye silindi 265308

Guest
İşte bende de aynısı oldu. Telefon açılıyor kilit ekranı değilde telefonun duvar kağıdı ekrana geliyor aşağıdaki navigasyon çubuğu gidip gidip geliyor 20-25 saniye sonra da reboot atıyordu. 3 kere reboot attı sonra twrpye attı. bende Basaransemih2009 hocam gibi rom yüklemeye karar verip vazgeçmiştim brick olur diye bari pixel experience deniyim dedim. pixel recovery atamadım cihaza fastboot flash recovery recovery.img komutunda hata veriyordu fastboot boot recovery.img de de cihazı recoverye boot etmedi miuiye boot etti. twrpye girip adb sideload ile kurdum. şimdiye kadar gördüğüm en hızlı arayüzdü ama saf android olduğu için arayüzü hoşuma gitmedi geri euya döndüm:)
Hocam aynı şeyleri yaşamışız :)
Siz sanslisiniz benim twrp unofficial ve derleyen yok :(

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam aynı şeyleri yaşamışız :)
Siz sanslisiniz benim twrp unofficial ve derleyen yok :(
Evet hocam maalesef. Ama kurup deneyin. bana kalırsa crdroidden de hızlı bir arayüz. denemekten zarar gelmez sonuçta

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Evet hocam maalesef. Ama kurup deneyin. bana kalırsa crdroidden de hızlı bir arayüz. denemekten zarar gelmez sonuçta
Tabii ama crdroid s-vendor bu MIUI 12.5.6 gerektiriyor araştırdım bulamadım.Yoksa öneren çok kişi var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam arayüz gram umrumda olmaz.Sadece hız performas pil..

Üst Alt