Sohbet Korona virüs Önlemleri

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Ek olarak akıl sağlığınızı korumak için, açın neşeli şeyler izleyin dinleyin, kesinlikle haberlere bakmayın.Virüsten korunmak için gereken şeyleri öğrenip uyguladıktan sonra, haberlerde çıkan şeylere zaten gücünüz yetmeyeceği için boş yere canınızı sıkmış olacaksınız.O yüzden covid'i mecbur kalmadıkça aklınıza getirmemeye çalışın.İşin arkasında bir sürü komplo teorisi dönüyor hangisi gerçek hangisi yalan belli değil, lakin televizyonun haklı veya haksız korku pompaladığı bir gerçek, insanın göğsü daralıyor derin bir "ooof ulan of" çekesi geliyor.Hiç gerek yok, dikkati başka yere yoğunlaştırıp kafayı dağıtmak en iyisi.

Zaten ölmeyecek miyiz?Ha virüsten ölmüşüz, ha 3. dünya savaşı çıkmış, ha trafik kazası geçirmişiz elbet bir türlü bitecek.Can sıkmak çözüm değil.

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Onlara diyebileceğim her kelime forum üslup kurallarını asacagi için içimde tutuyor, size Allah'tan sabır diliyorum. Lütfen kendinize çok çok çok dikkat edin hocam.
iyi dilekleriniz için çok ama çok teşekkür ediyorum sizlerde hepimiz inşallah dikkat etmeliyiz siz dikkat etmissiniz ben dikkat etmemissem istedigin kadar dikkat et dibindeyim sanada sizede elinde sonunda bulastiracagim yani diyeceğim o ki ben dikkatimi etmeye çalışıyorum ama ayni zamanda kendimle beraber arkadaslarimida korumaya özen göstermesine çalışıyorum is yerinde belki çoğu arkadasimi gün içinde 50 sefer ikaz ediyorum çünkü sen dikkat et istediğin kadar arkadasina olacak bir durum ondan ona ondan ona ziplayacak yani diyeceğim o ki kendinizle beraber etrafinizada uyarilarda bulunun dikkat etmeyen ammmaaannn kafasi yaşayanlari uyarin gerekirse kızın yani, kalin sağlıcakla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak akıl sağlığınızı korumak için, açın neşeli şeyler izleyin dinleyin, kesinlikle haberlere bakmayın.Virüsten korunmak için gereken şeyleri öğrenip uyguladıktan sonra, haberlerde çıkan şeylere zaten gücünüz yetmeyeceği için boş yere canınızı sıkmış olacaksınız.O yüzden covid'i mecbur kalmadıkça aklınıza getirmemeye çalışın.İşin arkasında bir sürü komplo teorisi dönüyor hangisi gerçek hangisi yalan belli değil, lakin televizyonun haklı veya haksız korku pompaladığı bir gerçek, insanın göğsü daralıyor derin bir "ooof ulan of" çekesi geliyor.Hiç gerek yok, dikkati başka yere yoğunlaştırıp kafayı dağıtmak en iyisi.

Zaten ölmeyecek miyiz?Ha virüsten ölmüşüz, ha 3. dünya savaşı çıkmış, ha trafik kazası geçirmişiz elbet bir türlü bitecek.Can sıkmak çözüm değil.
Dostum güzel düşünceler ne güzel tabiki kendini sıkıp bunaltmamak gerek ama elde değil çünkü bu bir dünya savaşı vs değil gözle göremeyeceğin bir tür canavarla savaşıyorsun ve bu savaş öyle bir savaş ki durum sadece sana etki etmiyor tek sana etki eden bir durum olsa bir nebze aman diyebilirsin ama herkesin sevdikleri bir ailesi var yani, felaket tellaligi yapmak istemiyorum içde karartmak istemiyorum ama yapmakda gerekiyor abi çünkü etrafda o kadar sallamayan insan dolu ki olayin farkinda olmayan ******** şahıslar söz konusu

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47

Ne düşünüyorsunuz, artışlar gerçekleşir mi, yoksa düşüş seyri devam eder mi?

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Yıllardır insanlık doğaya zarar veriyordu sıra da doğanın olsun :))) fikrim 2021 şubat ayında normale döneceği..

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Vaka ve ölümlerin düşüşü ne kadar umut verici olsa da, Rabbim ölenlere rahmet etsin, yakınlarına sabır vaka sahiplerine şifa, risk altındaki tüm vatandaslara da sıhhat versin. Alnimizin akı ile atlatmak dileğiyle.. flower~~

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Sayısal sallamam iyidir kupon yapabiliriz :D

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
Vaka ve ölümlerin düşüşü ne kadar umut verici olsa da, Rabbim ölenlere rahmet etsin, yakınlarına sabır vaka sahiplerine şifa, risk altındaki tüm vatandaslara da sıhhat versin. Alnimizin akı ile atlatmak dileğiyle.. flower~~
Ufak bir gevşeme bile ikinci dalgayı tetikler ama Allah korusun inşaAllah hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sayısal sallamam iyidir kupon yapabiliriz :D
Ölmeyi bayılmak sanmak gibi hocam yapmayın :) Haziran sonuna anlaşalım?

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Göreceğiz umarım yanılırım :)