Çözüldü Konumda yüksek doğruluk sorunu

aweinspring

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi8
Konular
0
herkese merhaba günlerdir bu konum sorununu cözemiyorum , ben de hard reset attıktan sonra yüksek doğruluk vs secenekleri asla yok üstelik miui 12.0.4 kullanıyorum ,sadece ekteki fotoğraftaki gibi bir konum acma kapama seceneğim var. lütfen yardım edin

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
herkese merhaba günlerdir bu konum sorununu cözemiyorum , ben de hard reset attıktan sonra yüksek doğruluk vs secenekleri asla yok üstelik miui 12.0.4 kullanıyorum ,sadece ekteki fotoğraftaki gibi bir konum acma kapama seceneğim var. lütfen yardım edin

O kısım konumunuza erişen uygulamaları gösteren bölüm hocam. Aşağıdaki yorum gibi "Google Konum Doğrula" seçeneğini aktif etmeniz gerekir.

mahsuncool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahsun
Cihazım
GM 4G dual
Konular
0
Konum ayarlarına gelin ve ardından Google Konum Doğruluğu açarak tekrar gözlemleyin hocam isterseniz.
çok çok teşekkürler sene 2022 den

Haslan35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 12t
Konular
1
Merhaba. Benim bir sorum olacak. Harita uygulamasında mavi nokta yönümü göstermiyor. Sağa sola dönersiniz o da döner ve yönünüzü anlarsınız ya. Bende o olmuyor. Şu klasik çözüm 8 çizerek kalibre de etmeye çalışıyorum ama nafile konum doğruluğunuz düşük uyarısı çıkıyor. Bu 14 güncellemesiyle mi alakalı acaba bilmiyorum. Benzer sorun yaşayan ve çözüm bulabilen varsa çok sevinirim

Üst Alt