Yardım Kız Arkadaşımın Telefonu Çalındı

erginaltintas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
5
içerisindeki telefon numaraları fotoğraflar vs. telefonu nasıl etkisiz hale getirebiliriz.
BTK'dan çalıntı ihbarı yaptık ama 120 numarayı aradığımızdaki arkadaş bu telefon çift sim kartlı olduğundan yine de kullanırlar demiş telefonu
google cihazımı bul'a girdik kız arkadaşımın ekran çiz gir'i vardı uygulamada herhangi bir güvenlik kilidiniz yok yazıyomuş ekranda sıfırlamışlarmı acaba yoksa kırmışlarmı bilemiyoruz
bu telefonu kullanılamaz hale getirmek istiyoruz. yardım bekliyorum teşekkürler.

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
119
Hayır,bootloader kilidi bile önemli değil.Adamlar gider yetkili hesap ile bile eng rom attırır imeileri siler.Sonra hiçbirşey yapılamazdı.
her şeyin bi yolu varmış demekki :) arkadaşa geçmiş olsun savcılığa verebilir bence

Oyla:

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
mtk işlemcili olduğu için her türlü bypass işlemi yapılabilir.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Mi hesabım var idi , caldirdim hemde evin önünden , nasıl yapabiliri
Mi Cloud hesabınıza pc den giriş yapın, üstteki kısımdan cihazlara girin ve mevcut cihazınızı bulup konumlandırma yapın, eğer konum hizmeti aktifse kayıp modu ve verileri sil derseniz cihaz kilitlenir ve verileriniz silinir. Sonrasında savcılığa başvuruda bulunabilirsiniz.

Oyla:

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Bunları yapmak için ilk önce cihazını bul aktif olmalı. Telefon ayarlarından aktif miydi

Oyla:

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
içerisindeki telefon numaraları fotoğraflar vs. telefonu nasıl etkisiz hale getirebiliriz.
BTK'dan çalıntı ihbarı yaptık ama 120 numarayı aradığımızdaki arkadaş bu telefon çift sim kartlı olduğundan yine de kullanırlar demiş telefonu
google cihazımı bul'a girdik kız arkadaşımın ekran çiz gir'i vardı uygulamada herhangi bir güvenlik kilidiniz yok yazıyomuş ekranda sıfırlamışlarmı acaba yoksa kırmışlarmı bilemiyoruz
bu telefonu kullanılamaz hale getirmek istiyoruz. yardım bekliyorum teşekkürler.
Ekran deseni var diyorsunuz, eğer L harfi gibi basit bulunabilecek bir desen değil ise,kırmalarının yolu yok.Tek çözüm format atmak veya yazılım atmak bu da demek oluyor ki verilere erisemezler.Sim kilidini de kıramaz yani hattı muhtemelen çöpe atmışlardır veya bir ihtimal sim kilidini atlatsalar,numaraları görse bile, fotoğraf,video gibi şeylere erişemezler ama telefonda hafıza kartı takılı ise ve fotoğrafları her fotoğraf çekildiğinde telefon oraya yüklüyorsa ona pek yapacak bir şey yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran deseni var diyorsunuz, eğer L harfi gibi basit bulunabilecek bir desen değil ise,kırmalarının yolu yok.Tek çözüm format atmak veya yazılım atmak bu da demek oluyor ki verilere erisemezler.Sim kilidini de kıramaz yani hattı muhtemelen çöpe atmışlardır veya bir ihtimal sim kilidini atlatsalar,numaraları görse bile, fotoğraf,video gibi şeylere erişemezler ama telefonda hafıza kartı takılı ise ve fotoğrafları her fotoğraf çekildiğinde telefon oraya yüklüyorsa ona pek yapacak bir şey yok
Şimdi tekrar düşündüm de eğer telefonu bilgisayara bağlarlarsa o zaman erişebilirler

Şimdi tekrar düşündüm de eğer telefonu bilgisayara bağlarlarsa o zaman erişebilirler
Ama ekran kilidini girmeden, bilgisayara bağladığında depolama kısmına geçiş yaptırıyor mu tam emin değilim.Bilenler yazsın

Ama ekran kilidini girmeden, bilgisayara bağladığında depolama kısmına geçiş yaptırıyor mu tam emin değilim.Bilenler yazsın
Konu eskiymiş :) ben de yeni sandım d: boşa yazmış oldum

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt