Yardım Kişeye Özel Zil Sesi Atayamıyorum

milenyum2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Merhaba, redmi note 8 cihazı aldım yeni, nette ve forumda arama yaptım benzer konular var ama benim aradığım sorunun cevabı yok, ben kişiler kısmından kişiyi seçip özel zil sesi atıyorum fakat o zil sesi çalmıyor. Bu sürümde bir hatamı var, yoksa ben mi yanlış yapıyorum.

Kişilere tıklıyorum, kişiyi seçip sağ üst kısımdaki noktayı tıklayıp ordan zil sesi atayıp çıkıyorum.

Ama atadığım zil sesi çalmıyor, o zil sesini ses kısmından normal zil sesi atayınca normal zil sesi çalıyor. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Hatırla tıkını işaretlediğim için başka dosya açmıyor, sadece en son yüklenen dosyalar görülüyor, dosya seçimini yapamıyorum tekrar.
Hocam zedge indirip seçin müziği indirin dediğinizde zil sesi ayarla diyor onu deneyin diyorum ?
İndirdikten sonra öyle ayarlayın kişi zil sesini ?

Oyla:

milenyum2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Bu telefonda sistem geri yükleme diye bir şey var mıdır, 2-3 saat öncesine alsak sistemi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam zedge indirip seçin müziği indirin dediğinizde zil sesi ayarla diyor onu deneyin diyorum ?
İndirdikten sonra öyle ayarlayın kişi zil sesini ?
dediğiniz gibi direk o siteden seçince oldu, ama bu seferde ben kendi istediklerimi atayamayacağım :(

Son düzenleme:
Oyla:

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
15
Hatırla seçeneğini iptal etmek için ayarlar> uygulamalar> uygulamaları yönet sağ üstten menüyü açıp tercihleri sıfırlayın.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Lebo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
iphone 14 pro
Konular
0
zil sesini seçerken, orda bir tik vardı, hatırla diye, o tiki işaretledim ve şimdi başka müziklerin olduğu kısmı açamıyorum, sadece o müziklerin olduğu kısım açılıyor, o hatırla kısmını nasıl geriye döndürebilirim, o şekilde başka müzik seçip deneyebilirim, şuan hatırla dediğim için sadece mevcut müziklerin olduğu kısım açılıyor.
aynı sorun bendede var çözüm bulabildiniz mi

Oyla:
Üst Alt