Yardım Kişeye Özel Zil Sesi Atayamıyorum

milenyum2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Merhaba, redmi note 8 cihazı aldım yeni, nette ve forumda arama yaptım benzer konular var ama benim aradığım sorunun cevabı yok, ben kişiler kısmından kişiyi seçip özel zil sesi atıyorum fakat o zil sesi çalmıyor. Bu sürümde bir hatamı var, yoksa ben mi yanlış yapıyorum.

Kişilere tıklıyorum, kişiyi seçip sağ üst kısımdaki noktayı tıklayıp ordan zil sesi atayıp çıkıyorum.

Ama atadığım zil sesi çalmıyor, o zil sesini ses kısmından normal zil sesi atayınca normal zil sesi çalıyor. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Şresyon hocam bu zil sesi probleminden çok çektim sıfır teli geri gönderdim satıcıya Emre Albayrak var gruplarda .zil sesi kendiliğinden sessize geçiyor diye .tele bakmadan bir şeyi yok diye geri göndermişti .bı arkadaş fabrika ayarlarına dön düzelmezse tamirciye bakarız dedi ve düzeldi. Redmi 8 dede zil sesi uygulaması indirikten sonra zil sesleri karışık çalmaya başlamıştı . onuda fabrika ayrı yapınca düzelmişti

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
zil sesini seçerken, orda bir tik vardı, hatırla diye, o tiki işaretledim ve şimdi başka müziklerin olduğu kısmı açamıyorum, sadece o müziklerin olduğu kısım açılıyor, o hatırla kısmını nasıl geriye döndürebilirim, o şekilde başka müzik seçip deneyebilirim, şuan hatırla dediğim için sadece mevcut müziklerin olduğu kısım açılıyor.
Sırayla anlatıyorum deneyin lütfen :
1 – Öncelikle menüden “Kişiler” bölümüne girin.
2 -Zil sesi eklemek istediğiniz kişinin ismine dokunun.
3 – Ekrandaki 3 noktaya dokunup “Zil sesi ayarla” seçeneğine dokunun.
4 – İstediğiniz zil sesini seçtikten sonra “TAMAM” yazısına dokunun.
5 – Eğer müziklerden bir zil sesi seçmek isterseniz zil sesi listesinin en altındaki “Zil sesi ekle” yazısına dokunun.

Dipnot: Artık zil sesi atadığınız kişi sizi aradığında, telefonunuzun normal zil sesi değil o kişi için belirlemiş olduğunuz zil sesi çalacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şresyon hocam bu zil sesi probleminden çok çektim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
sıfır teli geri gönderdim satıcıya Emre Albayrak var gruplarda .zil sesi kendiliğinden sessize geçiyor diye .tele bakmadan bir şeyi yok diye geri göndermişti .bı arkadaş fabrika ayarlarına dön düzelmezse tamirciye bakarız dedi ve düzeldi. Redmi 8 dede zil sesi uygulaması indirikten sonra zil sesleri karışık çalmaya başlamıştı . onuda fabrika ayrı yapınca düzelmişti
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hocam yinede danışmakla iyi yapmışsınız emre hocamız neden öyle yapmış bilmiyorum tek çare hard resete kalıyor :D

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
5 – Eğer müziklerden bir zil sesi seçmek isterseniz zil sesi listesinin en altındaki “Zil sesi ekle” yazısına dokunun.

Dipnot: Artık zil sesi atadığınız kişi sizi aradığında, telefonunuzun normal zil sesi değil o kişi için belirlemiş olduğunuz zil sesi çalacak.

Hocam yinede danışmakla iyi yapmışsınız emre hocamız neden öyle yapmış bilmiyorum tek çare hard resete kalıyor :D
O telde elimde patladı ya .hee garantisizdi sonuçta fakat ilgiyi neden öyle dediniz de . Bende anlamadım

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
O telde elimde patladı ya .hee garantisizdi sonuçta fakat ilgiyi neden öyle dediniz de . Bende anlamadım

Hani dediniz ya telefona bakmadan bişeyi yok diyip göndermişti :)

Oyla:

milenyum2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
1

dedikleri zaten herfiyen yaptım, ama olmuyor, yine seçilmiş olmuyor çalmıyor, en dandik telefonlarda bu işi sorunsuz yapıyorduk, bu yeni dedik ama olmuyor.

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
dedikleri zaten herfiyen yaptım, ama olmuyor, yine seçilmiş olmuyor çalmıyor, en dandik telefonlarda bu işi sorunsuz yapıyorduk, bu yeni dedik ama olmuyor.
Zedge'yi indirip yeni bir zil sesi indirip denedinizmi ?

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Acele işe şeytan karışır , Ben zil sesinden kaynaklanıyor diyorum zedge indirip ordan denese düzelebilir :)
Şresyon hocamın dediği uygulamayı indirip deneyin olamssa yeniden başlat yapın en son çare hard reset

Oyla:

milenyum2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Zedge'yi indirip yeni bir zil sesi indirip denedinizmi ?
Hatırla tıkını işaretlediğim için başka dosya açmıyor, sadece en son yüklenen dosyalar görülüyor, dosya seçimini yapamıyorum tekrar.

Oyla:
Üst Alt