Yardım Kişeye Özel Zil Sesi Atayamıyorum

milenyum2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Merhaba, redmi note 8 cihazı aldım yeni, nette ve forumda arama yaptım benzer konular var ama benim aradığım sorunun cevabı yok, ben kişiler kısmından kişiyi seçip özel zil sesi atıyorum fakat o zil sesi çalmıyor. Bu sürümde bir hatamı var, yoksa ben mi yanlış yapıyorum.

Kişilere tıklıyorum, kişiyi seçip sağ üst kısımdaki noktayı tıklayıp ordan zil sesi atayıp çıkıyorum.

Ama atadığım zil sesi çalmıyor, o zil sesini ses kısmından normal zil sesi atayınca normal zil sesi çalıyor. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Merhaba, redmi note 8 cihazı aldım yeni, nette ve forumda arama yaptım benzer konular var ama benim aradığım sorunun cevabı yok, ben kişiler kısmından kişiyi seçip özel zil sesi atıyorum fakat o zil sesi çalmıyor. Bu sürümde bir hatamı var, yoksa ben mi yanlış yapıyorum.

Kişilere tıklıyorum, kişiyi seçip sağ üst kısımdaki noktayı tıklayıp ordan zil sesi atayıp çıkıyorum.

Ama atadığım zil sesi çalmıyor, o zil sesini ses kısmından normal zil sesi atayınca normal zil sesi çalıyor. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.
Birde zedge programını indirip ordan zil sesi indirip deneyin ?
Müzikte skntı olabilir

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
49
Hocam bu ve buna benzer Zil sesi sorununda hard reset atıniz

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22

@ramazanözkaya hocamızın dediğini yapmadan önce yedek alın herşey silinebilir :)

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
49
@ramazanözkaya hocamızın dediğini yapmadan önce yedek alın herşey silinebilir :)
Aynen aceleden unuttum . Benim başıma iki kere geldi note 5pro ve redmi 8 de . Muhtemelen indirdiğiniz bir uygulama dan da kaynaklanabilir bu gibi sorunlar . Fotoğraf ve size ait ne varsa yedekleyin . Mi hesap veya başka uygulamaya senkronize yaptıysanız Gmail hesabını girince gerçi sorun çıkmazda . işi garantiye alın

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Aynen aceleden unuttum . Benim başıma iki kere geldi note 5pro ve redmi 8 de . Muhtemelen indirdiğiniz bir uygulama dan da kaynaklanabilir bu gibi sorunlar . Fotoğraf ve size ait ne varsa yedekleyin . Mi hesap veya başka uygulamaya senkronize yaptıysanız Gmail hesabını girince gerçi sorun çıkmazda . işi garantiye alın

Acele işe şeytan karışır , Ben zil sesinden kaynaklanıyor diyorum zedge indirip ordan denese düzelebilir :)

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
49
Acele işe şeytan karışır , Ben zil sesinden kaynaklanıyor diyorum zedge indirip ordan denese düzelebilir :)
Olabilir hocam . eğer sonuç vermmese hard reset atılsın son çare olarak

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Oyla:

milenyum2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zil sesini seçerken, orda bir tik vardı, hatırla diye, o tiki işaretledim ve şimdi başka müziklerin olduğu kısmı açamıyorum, sadece o müziklerin olduğu kısım açılıyor, o hatırla kısmını nasıl geriye döndürebilirim, o şekilde başka müzik seçip deneyebilirim, şuan hatırla dediğim için sadece mevcut müziklerin olduğu kısım açılıyor.

Oyla:

Şresyon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Samsung Note 8
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
zil sesini seçerken, orda bir tik vardı, hatırla diye, o tiki işaretledim ve şimdi başka müziklerin olduğu kısmı açamıyorum, sadece o müziklerin olduğu kısım açılıyor, o hatırla kısmını nasıl geriye döndürebilirim, o şekilde başka müzik seçip deneyebilirim, şuan hatırla dediğim için sadece mevcut müziklerin olduğu kısım açılıyor.
Telefonunuzun markasını söyleyin ?

Oyla:
Üst Alt