Yardım KİLİT EKRANI BİLDİRİMİ HAKKINDA

Hakan 044

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Xiaomi Mi 9 se
Konular
9
Selam Arkadaşlar. Mi 5 telefon kapandı ekranda görüntü yok. Hiçbirşekilde bilgisayar görmedi. Mi flash tools ile açtım ama şimdi bilgisayara bağlayınca bağlandı sesi geliyor ama telefon Hiçbirşekilde açılmıyor sorun ne olabilir

cago24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı Taşkın
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
3
Garantiyle geldiyse bi yolla derim.

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
fastboot moduna giriyo mu

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sorunu tam olarak anlayamadım, ekranda görüntü yok ama bilgisayara bağlayınca mi5 olarak görüyormu veya fastboot a alıp bağlayınca ekranda birşey yokken bile fastboot olarak görüyor mu pc?

Oyla:

irfancan18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
GM 5 PLUS D
Konular
3
aynısı dün başıma geldi eğer flash tool algılıyorsa 1 -2 dakika flash de yüklemesine izin ver değişik bi yükleme gelicek sonra fişten çek boot logo gelicek ordan da pc suite den güncelleme yükle

Oyla:

hsnkrnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi4 lte
Meslek
öğrenci
Konular
0
Beyler bende mi4 var global beta kullanıyorum, şarj %10 altına düştüğünde birden kapandı, ve şarj olmuyor gözüküyor, zar zor telefonu açtım şarj ettim ve şarj sırasındayken ram temizleme-virüs tarama yaptım az önce, şarj %10 olmadan birden kapandı şimdi boot ekranında aşağıda android yazısını doldurtan sonra direk kapanıyor ve fastbootta bir defa açtım sonra kapatıp recovery açmaya çalıştım, recoveryi açtım ama direk kapandı tekrar denedim, orjinal recovery var üzerinde, direk telefonu açtım recovery ekranı açıldı ingilizce dilini seçtim, yine kapandı, telefonda önceden şarj olurken ışık yanıyordu ama şimdi hiç ışık yanmıyor, napmamı önerirsiniz ? boot ekranından sonra kapanıyor, en son geçen hafta yazılım güncellemsi gelmişti onu kurdum başka bir şey kurmadım

Oyla:

hsnkrnz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi4 lte
Meslek
öğrenci
Konular
0
aynısı dün başıma geldi eğer flash tool algılıyorsa 1 -2 dakika flash de yüklemesine izin ver değişik bi yükleme gelicek sonra fişten çek boot logo gelicek ordan da pc suite den güncelleme yükle
Senin dediği yaptım şimdi, şarj ışığı yanmıyordu, yanmaya başladı sanırım düzeldi sorun, telefon bi şarj olsun açıcam, eyvallah çözüm için nod~~

Oyla:

h.daspinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
mi5s 64gb
Konular
1
Şarj sorunu var mı hocam cihazda bizde yeni aldık gerçi çakmak şarj ile sorun bitti ama kullananlarda oldumu bu kutudan çıkan şarj aleti başka telefonları şarj ediyor ama mi5 telefonu şarj etmedi bir süre

thor cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek