Soru Kılıf - Koruyucu Önerebileceğiniz ????

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
merhabalar

maviş kızım için kullandığınız veya gördüğünüz kılıf ve koruyu önerisi rica ediyorum

bugün metrobüs den indikten sonra kadıköy meydandaki pazaja kadar aradım... maalesef koruyucu ve kılıf bulamadım
enson pasaj içindeki alaca mıydı neydi orda klasik mavi slikonumsu kılıf buldum ama sırf kutu içinden çıkan o siyahımsı kılıfı kullanmamak için. elde daha rahat duruyor ve mavi :)

ama koruyucu vs yok

ekran koruyucu da.... özellikle güneş veya ışığın yoğun olduğu zamanlarda görme netliği sağlayan model var mıdır, markası - satıcısı ?

henüz BL yi açamadım açabilecek kimse de yok. 360 saatin dolmasını beklemek baya işkence... mantık nedir bilmiyorum
sayısız youtube videosunda herkes anlık açtıklarını iddia ediyorlar ve inandım dabikineeeeee... yani herkes anlık açıyor bi ben veya bu forumdakiler bekleşiyoruz.... gibisine hintli kendini uyanık sanan.............

bu arada euro rom kullanıcıları da performans vs konusunda artık paylaşıma başlasa diyorum

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
bir koruyucu var ama tasarımı yok ediyor.

Oyla:

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4

Oyla:

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
linkleri paylaşacağım ama önce birşey açıklamam lazım
kılıflar ile ek ücret ekleyerek size adı NANO olan cam ları öneriyorlar... maalesef aldığım cam kenarlarda 0,5-1mm kadar eksik kalıyor. ve çok az da olsa ışık sızıyor. ben mahalledeki tlf cuya taktırdım. boşluğu soldan bırakmış faketmeden.. neyse.. sağdan bıraksa sonuç değişmeyecek idi
dolayısı ile cam ın durumu bu
mavi yüzüklü kılıf aldım... ve yüzüğün mavi kaplaması basit bir sprey boyama imiş ve gerçek rengi olan gümüşümsü parlak beyaz rengi ortaya çıktı... ki çok da çirkin değil.. ben olabildiğince dışarda kalan mavileri tırnağım ile sıyırdım. sert birşey ile yaparsanız maalesef çizersiniz

ROK oyunu oynuyorum. dolayısı ile bu yüzük GERÇEKTEN faydasını gördüm.. genelde sol orta parmağım veya işaret parmağım ile tlf a destek olarak kullanınca çok rahat ediyorsunuz.. metrobüsde otururken bile size çarpanlardan tlf elinizden uçmuyor

aldıklarım

ve bu

şimdi bunu neden aldım ?
öncelikle kendi kutusundan çıkan 3,5 çeviricisi bir basit kablo.. ezilmeye vs çok müsait. bu ise sert bir madde olması yanında bir tarafına da power girişi yaparak dolum esnasında kulaklık dan müzik dinleyebilirsiniz

normalde BT kulaklık kullanıyorum ama son dönemde çok seri şekilde pili bitiyor yenisini almam lazım... bt yerine normal kablolu da kullanabilmek için.
birde çok maksadlı gördüm ürünü

öğleden önce sipariş verdim, ertesi gün akşam olmadan hepsi elimde idi.

ist da olmanın avantajı.. satıcılarda ist içinde ise....

cam ön kapakları gördüm.. aynı şekilde ince arka kapak veya 360 derece kaplamalar görüyorum. kullanan ve almış olaran durumu paylaşırlar ise ise iyi olur. şahsen TAM ŞEFFAF çerçeve varsa tercihim olur.. çok çabuk deformesi vs ayrı konu... bu tür silikon bile olsa ister istemez cebinizi dolduruyor

şeffaf arka kapak silikon u da kadıköy den işhanından aldım. gayet güzel... ama oyun oynayacak veya sürekli elinizden düşme ihtimali var ise yüzüklü tavsiye ediyorum

bu arada.. kullandığım 3 farklı kılıfın ortak özellikleri : yumuşak olmaları ve çok kolay tlf u takıp çıkartılabilmeleri.. ister istemez bu bir avantaj & dez-avantaj...

ihtiyaca - kullanıma göre tercih edersiniz...

mavinin benim favori rengim olduğunu MAVİŞ KIZIMDAN anlamışsınzıdır :P

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Ben de az önce GittiGidiyor’da bir satıcıya mesaj attım, arka batarya kapağı için ekran koruyucu haftaya gelecekmiş, geldiği zaman bana mesaj atacak adam. İsteyen olursa haber versin bana arkadaşlar.

Oyla:

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
ürün linki ? veya görüntüsü ?

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Ürün olmadan n’asıl atayım görüntüyü?

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28

şu ikisi aynımı acaba kararsız kaldım. akıllıphone dan bu malzemedeki kılıfı p20 cihazıma almıştım memnunum ama tuşlara basma hissi biraz fazla sert oluyor bu kılıfla. aradağım bu tarz ince ve tuşlara basarken sert bi his bırakmayacak kılıf

birde şu var

bu ürünlerden herhangi birini alan oldumu

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt