Mod [KERNEL] Android 11 - 12 (AOSP OSS Vendor) Soviet Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 20.05.2022

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Soviet, oyunculara yönelik performans odaklı (GULAG versiyonu) ve günlük kullanıcılara pil odaklı (STAR versiyonu) genel UX'i iyileştirmelerini hedefleyen 2 farklı versiyonu bulunan çekirdektir. Hem Android 11 hem de Android 12 OSS Vendor kullanan AOSP tabanlı romları destekler, MIUI desteği yok.

Yükleme Yönergeleri
>>Magisk v23 yüklü olmalıdır.
>>Herhangi bir memnuniyetsizliği giderebilmek adına BOOT ve DTBO yedeğini mutlaka alınız.
>>İndirmiş olduğunuz zip dosyasını TWRP / Orange Fox ile hiçbir şey silmeden flaşlayınız.
>>Cihazı yeniden başlatınız.
İşlem tamamdır hayırlı olsun.
*** Kernel Ekran OC desteklidir, tavsiye edilmez. Fakat denemek/kullanmak isterseniz indirdiğimiz dosyanın adına .zip ten önce "-66hz","-69hz","-72hz" eklersek, eklediğimiz hz değerine yükseltilir.

Default yani "60hz" için herhangi bir yeniden adlandırmaya gerek yoktur. Direk orijinal indirdiğimiz dosyayı kullanabiliriz.
Hz değerlerini linkten öğrenebiliriz.

Son/Güncel Sürüm
GULAG : Oyuncular için performans odaklı

STAR : Günlük kullanıcılar için pil odaklı

Tüm Sürümler

Magisk

Telegram @sovietunnion
DİPNOT: Sorumluluk size aittir. Ben veya MiuiTürkiye.Net Ailesi yapılan işlemlerden doğacak problemlerden sorumlu tutulamaz.

Son düzenleme:

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Hocam elinize sağlık. Maşallah yine forumda aktifsiniz bu aralar. Takipteyiz

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam elinize sağlık. Maşallah yine forumda aktifsiniz bu aralar. Takipteyiz
Eyvallah hocam, sağolun.

Vakit buldukça, yararlı olabilek; denediğim, gözlemlediğim, gelişmeleri takip edip, paylaşmaya çalışıyorum.

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Eyvallah hocam, sağolun.

Vakit buldukça, yararlı olabilek; denediğim, gözlemlediğim, gelişmeleri takip edip, paylaşmaya çalışıyorum.
Hocam saygılar bu aralar bi aosp rom arayışı içindeyim ben bi rom yüklediğim zaman 4-5 ay kuklanıyorum Android12 merak ediyorum sizce stabil olup hem merakımı hemde beni cezbedecek bir rom varmı varsa önerebilir misiniz en son global hindistan rom yüklemiştim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam saygılar bu aralar bi aosp rom arayışı içindeyim ben bi rom yüklediğim zaman 4-5 ay kuklanıyorum Android12 merak ediyorum sizce stabil olup hem merakımı hemde beni cezbedecek bir rom varmı varsa önerebilir misiniz en son global hindistan rom yüklemiştim.
Saygılar hocam,

Android 12 halen sıkıntılı tam oturmadı, biraz daha bekleyin derim. Bir kaç sürüm daha ilerlesinler sonra yükleyin ama rom değiştirken arada bakınmak istiyorsanız, A12 olarak VoltageOS veya SparkOS denenebilir.

Android 11 için ise SyberiaOS'un linkteki sürümünü daha önce kullanmadıysanız, uzun süreli kullanılabilecek bir rom, bilginiz olsun.

Rom - [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Saygılar hocam,

Android 12 halen sıkıntılı tam oturmadı, biraz daha bekleyin derim. Bir kaç sürüm daha ilerlesinler sonra yükleyin ama rom değiştirken arada bakınmak istiyorsanız, A12 olarak VoltageOS veya SparkOS denenebilir.

Android 11 için ise SyberiaOS'un linkteki sürümünü daha önce kullanmadıysanız, uzun süreli kullanılabilecek bir rom, bilginiz olsun.

Rom - [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]
Teşekkürler hocam deniycem.

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Saygılar hocam,

Hocam kurulumu yaptım fakat magiskde safetyneti geçmiyorum nasıl yapıcam.

Üst Alt