Mod [KERNEL] Android [10.0] Stable [MIUI] Candy Kernel

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

UYARI: Bu kernel, PUBG ve bazı rastgele çince uygulamaların açılamadığı APP engelleyiciyi içerir, sadece sakıncası yoksa kullanın.
Bu Kernel,
pilinizi düşürmeden cihazınızın genel performansını, verimliliğini ve güvenliğini artırmak için üretilmiştir. Sadece Miui ile uyumludur.

Yükleme Aşaması

İndirdiğiniz zip dosyasını Custom ROM kurulumunuz üzerinden TWRP aracılığıyla flaşlamanız yeterlidir. Hiçbir şeyi silmenize gerek yok!

Yüklemeden önce "Önyükleme" ''BOOT'' bölümünü yedekleyiniz. Memnun kalmazsanız aldığınız yedekten geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Her hangi Bir ROM'un flaşlanması ya da güncellenmesinde bu kernelin üzerine yazılacaktır. ROM'unuzu güncelledikten sonra kernel zip'ini tekrar flaşlamanız gerekecektir.

5.6

Sorumluluk size aittir. Konu bana aittir. Miuiturkiye.Net ve tarafım yapılan işlemlerden doğan sorumlulukları kabul etmez

Hocam örneğin

LoverOrientedKernel-raphael-R5.666fps. zip

LoverOrientedKernel-raphael-R5.669fps. zip

LoverOrientedKernel-raphael-R5.672fps. zip

LoverOrientedKernel-raphael-R5.675fps. zip

Şeklinde isimlerdiriyoruz 75 kasıyor zarar veriyor bunlar pek yararlı şeyler değiller olsa şirket verirdi zaten ideal olan 66 ile 69 ama genelde 72 kullaniyorlar tabi isiniyor ve kastiriyor ben 66 denedim iyiydi ne fazla ne az eskiye dönmek içinde normal olarak

LoverOrientedKernel-raphael-R5.6. zip flashliyoruz tabi her flastwn sorma dalvik art cache siz olmuyor genede tavsiye etmem kernel en iyi kernel ama kısıtlamaları var pubg gibi bir çok çin tabanlı uygulamala kısıtlı CPU düşük antutu130 k falan bu yüzden şarjı iyi gidiyor 10 gün kullandım bunu

Son düzenleme:

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Gözünüzden de birşey kaçmıyor hocam. Paylaşım için teşekkürler. :)

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Mi 9 için de var hocam . Geliştirici cepheus ve raphael için yapmış . Deneyip konuyu açabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam ben bütün Kernel, mod optimal falan hepsini bir konuda toplayayı düşünüyordum
Daha önce konusunu açmıştım zaten

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Bu kerneli kullanıcısı arkadaşlar pubg engelli bir kerneldir oynayanları oyundan atabilir bir ikincisi ekran overclock içeren bir kerneldir örneğin xxxkernelismi69fps.zip
xxxkernelismi66fps.zip
xxxkernelismi72fps.zip
xxxkernelismi75fps.zip gibi ismi silmeden sondaki rakamın sonuna istediğiniz Hz yi ekleyip flashladiginiz ekranınız overclock oluyor eskiye dönmek için normal flashliyoruz...
Tavsiyem 75 yapmayın :D

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Bu kerneli kullanıcısı arkadaşlar pubg engelli bir kerneldir oynayanları oyundan atabilir bir ikincisi ekran overclock içeren bir kerneldir örneğin xxxkernelismi69fps.zip
xxxkernelismi66fps.zip
xxxkernelismi72fps.zip
xxxkernelismi75fps.zip gibi ismi silmeden sondaki rakamın sonuna istediğiniz Hz yi ekleyip flashladiginiz ekranınız overclock oluyor eskiye dönmek için normal flashliyoruz...
Flaslamada tavsiyeniz nedir hocam.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
xxxkernelismi66fps.zip
xxxkernelismi72fps.zip
Hatta siz dosyayi ismini de düzenleyip ekleyin.
Ona göre yardımcı olalım üyelerimize.

Üst Alt