Yardım Kayıtlı Mi 9 SE Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shinovi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk B
Cihazım
Gm5 plus
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, Semers İletişim'den kayıtlı Mi 9 SE almayı düşünüyorum fakat bilgisizliğimden dolayı kafama takılan birkaç soru var.
Bu telefona atılmış imei, bana ileride sorun yaşatır mı? Yaşatırsa tekrardan imei atabilir miyim, yani yöntemin fixlenme gibi bir durumu var mı?
Diğer bir sorum da cihaz için global rom olması güncellemeleri normal bir cihazda olduğu gibi otomatik indirip kurabileceğim anlamına mı geliyor?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba arkadaşlar, Semers İletişim'den kayıtlı Mi 9 SE almayı düşünüyorum fakat bilgisizliğimden dolayı kafama takılan birkaç soru var.
Bu telefona atılmış imei, bana ileride sorun yaşatır mı? Yaşatırsa tekrardan imei atabilir miyim, yani yöntemin fixlenme gibi bir durumu var mı?
Diğer bir sorum da cihaz için global rom olması güncellemeleri normal bir cihazda olduğu gibi otomatik indirip kurabileceğim anlamına mı geliyor?
Forum kuralları gereği yasal bir işlem olmaması nedeniyle IMEI işlemeleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak yasaktır hocam. Global romlu bir cihaz ise güncelleme ota olarak gelecektir. Daha sağlıklı bilgi için satıcı ile birebir görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.
Teşekkürler iyi forumlar.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt