Yardım kare hızı düşmesi

• Konbuyu başlatan JrRoxy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 991

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Pil ve Performans uygulaması ara ara cihazı dinlendirmek veya soğutmak için 60 hzye kilitliyor maalesef.

Pil ve performans uygulamasının verilerini silip ekran yenileme hızını 120den 60a alıp tekrar 120 yaparsanız ısınmadığı sürece 120 hz sabit kalacaktır.

Pil ve performans uygulaması göründüğü kadar basit değildir çeşitli yollarla devre dışı bırakılırsa işlemci asla tam performans yüksek frekans ile çalışamıyor.

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Pil ve Performans uygulaması ara ara cihazı dinlendirmek veya soğutmak için 60 hzye kilitliyor maalesef.

Pil ve performans uygulamasının verilerini silip ekran yenileme hızını 120den 60a alıp tekrar 120 yaparsanız ısınmadığı sürece 120 hz sabit kalacaktır.

Pil ve performans uygulaması göründüğü kadar basit değildir çeşitli yollarla devre dışı bırakılırsa işlemci asla tam performans yüksek frekans ile çalışamıyor.
Pil ve performans uygulamasi devre dışı kalmıyor, miui gereksiz optimizasyon uygulaması devre dışı kalıyor.
Aşağıdaki uygulama devre dışı kalmıyor zaten doğru düzgün çalışmaz android burayi devre dışı bırakırsak
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Devre dışı bıraktığımız yer aşağıda
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bende devre dışı olduğu için görünmüyor ama burada yer alan pil optimizasyon sekmesi devre dışı kalıyor bunun yerine Android'in stok optimizasyon uygulaması devreye giriyor kaç aydır sorunsuzca kullanıyorum performansa bi etkisinide görmedim aksine takılmalar fps droplar düzeldi

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Buradaki adimlari uygulayin root gerektirmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

YouTube ve video oynaticilar genelde 60 hz'de çalışır bu xiamionun sorunu değil geliştirici öyle ayarlıyor çünkü izlediğin videonun fps degeri zaten 20-60 fps arasi napican 120 hz i deyip kapatıyor 😁 fakat illa YouTube da 120 hz olsun diyorsan onun içinde ayar var
Youtube nasıl yapıyoruz?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
arkadaşlar bu sorunu nasıl düzeltirim
Lsposed uygulamasında, MIUI performans Saver isimli eklentiyi kullanırsanız, her uygulama için ayrı ayrı fps ayarı yapabilirsiniz. Sistem başlatıcı' yı 90 yada 120 yaparsanız sabit o ayarda çalıştırır.

Üst Alt