Soru Kararlı 9.2.3.0

alieski1262

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Eski
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Deneyen var mı geri dönüş yaparsa sevinirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XtAnbuL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Tuş kilidini acinca mesaj bildirim sesi geliyor bunun caresini bulan oldumu acaba
[doublepost=1519951848,1519951828][/doublepost]Tuş kilidini acinca mesaj bildirim sesi geliyor bunun caresini bulan oldumu acaba

Oyla:

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Tuş kilidini acinca mesaj bildirim sesi geliyor bunun caresini bulan oldumu acaba
[doublepost=1519951848,1519951828][/doublepost]Tuş kilidini acinca mesaj bildirim sesi geliyor bunun caresini bulan oldumu acaba
ikinci alanın üzerine basık tut ordan ses ve titreşimin tikini kaldır

Oyla:

Devilinparadise

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Son güncellemeden sonra parmak izi okuyucu yavaşladı. Bunun haricinde mesaj silme esnasında ingilizcd metin çıkmakta . Onun haricinde fark yaratacak bir ozellik göremedim.

Oyla:

HasanFB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Son güncellemeden sonra parmak izi okuyucu yavaşladı. Bunun haricinde mesaj silme esnasında ingilizcd metin çıkmakta . Onun haricinde fark yaratacak bir ozellik göremedim.
youtubede bi tane videodan gördüm parmak izi yavaşlammamış ama değişik bi efekt gelmiş ama dediğin gibi hiç hoş olmamış

Oyla:

takcil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
mi 6
Konular
3
merhaba,

son güncellemeden sonra, alarm çaldığında, msj sesi geliyor ilk başta. alarmı ertelediğim zaman da, aynı mesaj sesi iki defa geliyor. aynı sorunu yaşayan ve sorunun çözümünü bilen var mı?

mi6 kullanıyorum.

Oyla:

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
merhaba,

son güncellemeden sonra, alarm çaldığında, msj sesi geliyor ilk başta. alarmı ertelediğim zaman da, aynı mesaj sesi iki defa geliyor. aynı sorunu yaşayan ve sorunun çözümünü bilen var mı?

mi6 kullanıyorum.
bende de var.

Oyla:

eryomr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eray
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
arkadaslar herkese merhaba forumu sureklı takıp edıyorum ama ck paylasım yapmıyırum gecen gunlerde gelen guncellemeyı kurdum sadece tek yasadıgım sıkıntı ınstagramda talcback durduruldu dıyıp programı kılıtlıyor home tusu gerı tusu hıcbır sekılde calısmıyor tekrar baslatıyorum ve her defasında aynı seyı yasıyorum dun aksamda fabrıka ayarlarına dondudum ama ınstagramda yıne aynı seyı yapyor bılen var mı bu konuyu
tesekkur ederım
[doublepost=1520004134,1520003960][/doublepost]he bıde unutmadan artık konusma kaydı yapmıyor onuda bulmadım onada bakan olduysa sevınırım

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
arkadaslar herkese merhaba forumu sureklı takıp edıyorum ama ck paylasım yapmıyırum gecen gunlerde gelen guncellemeyı kurdum sadece tek yasadıgım sıkıntı ınstagramda talcback durduruldu dıyıp programı kılıtlıyor home tusu gerı tusu hıcbır sekılde calısmıyor tekrar baslatıyorum ve her defasında aynı seyı yasıyorum dun aksamda fabrıka ayarlarına dondudum ama ınstagramda yıne aynı seyı yapyor bılen var mı bu konuyu
tesekkur ederım
[doublepost=1520004134,1520003960][/doublepost]he bıde unutmadan artık konusma kaydı yapmıyor onuda bulmadım onada bakan olduysa sevınırım
Sıkıntıların hepsi son güncelleme düzeltme şansınız yeni bir güncelleme. Sanırım xiaominin en kötü güncellemesi bu. Ciddi anlamda telefondan soğuttu. 9.2.2.0 çok başarılıydı

Oyla:
Üst Alt